Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanál? Elviseled ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanál? Elviseled ha valamelyik közösségi oldalon a párod ismerősei között vannak exek?

Figyelt kérdés

Én elviselem, de a párom nem. A kapcsolatunk kezdete óta azt akarja hogy minden olyan srácot töröljek akihez volt bármi közöm.Sajnos én evvel nem értek egyet, hiszen az a múltam - részben az is hozzásegített ahhoz hogy olyan legyek amilyen most vagyok, valamint nem hiába exek. Velük valami nem működött. Sajnos ez a balhé annyira elharapódzott, hogy végül a párom engem törölt az ismerősei közül. Mivel nem voltam hajlandó egy srác kivételével senkit se törölni, valamint mert nem értem a miértjét. Számára az az indok, hogy ez így tiszta, és ha ő ezt kéri annak úgy is kellene lennie ha szeretem. Továbbá beleképzelte még azt is, hogy ebből látja hogy én nem tervezek hosszútávra vele. Hozzátenném még azt is, hogy olyan típusú ember, ha valakivel véget ér egy kapcsolata azt minden honnan törli - szó szerint értendő. Ezt én tiszteletben tartom, de azt hiszem neki is tiszteletben kellene tartania azt hogy én nem ilyen típusú ember vagyok. És attól hogy az ismerőseim között vannak exek, attól én még őt szeretem. Bár az is igaz, hogy rettentő makacs s önfejű tudok lenni, most sem hazudtoltam meg magam. . .

Hogyan reagáltál volna?

Szerinted kinek van igaza?

Mit kellene tennem?


2011. márc. 20. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor fogadja el, hogy ilyen vagy. Engem inkább az zavarna, hogy minden exét így kizárta az életéből, hát semmit nem jelentettek neki, hogy így el tudta dobni őket?
2011. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez meg full emberfüggő... Én sem tudnám elfogadni ha a páromnak exei lennének ismerősként 1 közösségi portálon. De amint látod az első válaszoló teljesen másképp áll hozzá. Igazából ez korfüggő is szerintem. Pl.: Egy 16 éves másképp látja mint egy 20 éves és egy 20 éves is másképp látja mint egy 30 éves. De inkább ember mint korfüggő én nem viselném el


21/f

2011. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát elég nehéz helyzet. De te is letudod törölni, ha akarod, nem? Tudom ez erős kérés. Én egy exet se tartok fent és nincs próblémám, ha kérdezgetik, hát ő ki?:)
2011. márc. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én 25, a párom pedig 23 éves lesz.

Az a legfájóbb az egészben hogy iszonyatosan féltékeny, szerintem ha tehetné bezárna egy üvegketrecbe. És hogy azt érzem egy csomó mindenben meg akar változtatni. Pedig amíg meg volt a rózsaszín köd, addig jó voltam mindenben.

Meg természetesen az, hogy 10 hónap után egy laza "kitöröltelek az ismerőseim közül"-lel zárja le az egészet.

2011. márc. 20. 00:30
 5/12 A kérdező kommentje:

Soha nem titkoltam előle semmit, túlzottan őszinte voltam hozzá. És most úgy érzem valamilyen szinten elárult.

Ha akkor jó voltam hozzá, most miért nem?!


Köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 20. 00:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékeny, de nem biztos hogy üvegketrecbe zárna. Amikor az ember úgy érzi, hogy valaki féltékenyt játsza akkor minden hibát rá is terhel. Sose voltam féltékeny, de mikor egy lány azt hiszi akkor rátudnak terhelni mindent, pl. rózsaszín köd. Tényleg olyan jó hallgatni, hogy te jó voltál:) De tény a féltékenység sokra megy. Ha nem engedsz neki és nem törlöd le azokat a volt exeket akkor vége lesz a kapcsolatodnak! Kérdezd meg magadtól melyik jobb. Nélküle és az exeiddel vagy exek nélkül a pároddal. Nyugodtan döntsd el, ne kapkod el. Lehet, hogy csak ez a kis tüske nyomja a lábát, ha nem többXD.
2011. márc. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Volt ilyen nálunk.Balhé is volt belőle,de ebből nem engedtem.

Ki törölte az exet,annak a testvérét,ismerősét,mindenkit aki ismerte a gyereket.

Meg új számot is kap,hogy ne jöjjön 2-3 havonta potyadugás tesztelő/leső sms,vagy bármiféle "véletlen" hívás.

Én is csináltam ezeket más nőivel évekig és össze is jött,velem ne tegyék:).

2011. márc. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Veled értek egyet.

Miért kellene nekem törölnöm egy ismerőst, csak mert régebben jártam vele?

Egyikkel-másikkal beszélek, néha találkozok is. Ha valóban szeret a párom, akkor megbízik bennem, és nem lát emögött semmit, csak azt ami, 2 ember akik ismerik egymást, és valamilyen szinten jóban vannak, bejelölik egymást a neten és/vagy beszélnek, találkoznak.

Töröljem őket a kedvéért? Miért? Különben nem fog szeretni? Különben elhagy? Hát tegye, ha ezért képes rá. És mi lesz a következő? Ha töröltem az exeket, jönnek a nem ex férfi ismerősök? Utána a lakat az ajtómra? Nem, ez nem szeretet. A féltékenység pedig önbizalomhiány.


Persze most erre lehet azt mondani, hogy ha szeretem törlöm az exeket, hisz úgysem számítanak, de ezzel gyakorlatilag az lenne elvárva tőlem, hogy változzak meg. De miért akarna engem megváltoztatni aki szeret, miért kényszerít engem a szerelméért cserébe olyanra, amit nem akarok?

2011. márc. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Töröld a párod. De képen! :-)
2011. márc. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért elég durva lenne, ha én minden csajt törölnék, akihez volt valami közöm. Én sem várom el, hogy a barátnőm töröljön mindenkit, de ő se várja el, hogy én töröljek mindent.

Bár már nem jelentenek semmit (tényleg semmit, és nem is érdekel, hogy mit köszönhetek nekik, mert én magamtól lettem ilyen, nem ők változtattak meg), így a kapcsolatot sem tartom velük.

Annak amúgy nem örülnék, ha folyton velük levelezgetne, vagy velük töltené az idejét, de így nem izgat különösebben.

De a te helyzetedben a legegyszerűbb lenne, ha most az egyszer engednél, mert aki makacs és önfejű, a végén egyedül marad.

2011. márc. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!