Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem reagál az sms-emre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál az sms-emre?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel mostanában jöttem össze. Nagyon szeretem, és érzem, hogy ő is engem. Viszont tegnap küldtem neki egy sms-t elég fontos témában, és nem válaszolt rá semmit. Eddig mindig felhívott, ha sms-t küldtem neki, most meg semmi(előfizetéses, szóval azzal nem lehet gond, hogy nincs pénz a kártyáján). Arra gondoltam, lehet, hogy azt hiszi haragszom rá (mivel anyu kicsit lecseszett miatta). De nem hívhatom fel, hogy ne aggódj nem haragszom, mert mi van, ha nem is haragszik, hanem valami másról van szó?

Kérlek válaszoljatok minél többen.


2011. márc. 20. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meg se kapta. :) Most volt nekem is,hogy küldtem smst,kiírta a telefonom,hogy megkapta és közben meg nem.És én nem olyan témában írtam,hogy le kellett volna tagadnia,ráadásul más is mondta,hogy nem kapta meg. :) Ne aggódj ez miatt,inkább hívd fel és találkozzatok.
2011. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

A felhívás nehézkes, mert nem tudom, mikor van ma gyakorlata (végzős egyetemista). A találkozás meg azért gond, mert van köztünk olyan 130 km =/

És csak ritkán szoktunk találkozni...

Szóval kénytelen vagyok várni.

2011. márc. 20. 09:08
 3/5 Kingaa1 ***** válasza:
Talán irj neki, hogy szeretnél beszélni, fontos, és hogy amint tud hivjon fel!
2011. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nincs pénz a telóján.
2011. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dee... minek küldesz neki SMS-t, ha fontos? Hívjad fel. Valamivel több törődést fejez ki a hívás, minthogy odacseszel neki egy SMS-t. Majd megmondja, ha nem alkalmas, és akkor még mindig tudsz írni neki.


Ne várd, hogy te írsz neki, ő meg hívjon vissza... Írni írhatott volna, de biztos dolga akadt.


"De nem hívhatom fel, hogy ne aggódj nem haragszom, mert mi van, ha nem is haragszik, hanem valami másról van szó?"

De igen :)

2011. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!