Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a volt pasim szerelmét?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 12:27
 1/7 Kingaa1 ***** válasza:
Ha nem irsz instrukciókat még tippet sem tudunk adni...:(
2011. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, de mikor kérdeztem, mindenki leoltott, hogy de hülye vagyok, hogy még mindig nagyon szerelmes vagyok belé, szeretem,és hogy ne szerezzem vissza. Bocs az offért, de elegem van. :D Kéne valaki aki csinált már ilyet, és tudja, mit kell tenni.

16/L :D

2011. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tom mit jelent az, hogy instrukció:S:S bocsii. De am még kicsit szeret azt mondta :/ | és azért szakított velem mert ki idegeltem a féltékenységemmel meg azzal, amiket gondoltam róla vagyis nem nagyon bíztam meg benne:S:S és ez a 3-ik napja hogy nem vagyunk együtt.. és ha mondjuk megkérdezek tőle valami olyat ami köztünk történt, vagy mondom akkor azt mondja, hogy.: Istenem meg eléggé bunkó lett velem.. =/ és nem értem hogy miért amikor normálisan kérdezek meg mondok valamit már lese szar:S:S sztem:S:S:S:S:S:S
2011. márc. 20. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Instrukció az amikor leírod részletesen a témát:szakitás oka,meddig voltatok eggyütt stb. Szóval,ha ki idegeled akkor it 2 dolog van amit tehetsz:

1:Megmondod neki őszintén,hogy mit szeretnél vele.

2:Hagyod 1 drb ig,nem keresed,esetleg féltékennyé is teheted kicsit és ha ő még szeret 1 kicsit is akkor biztos keresni fog ha meg nem akkor hagyd rá. _Menj el bulizni és szedj fel mást :)

16/fiú

2011. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd nem 1 évig és 1 hónapig voltunk együtt.. :( de tökre fáj a bunkósága is -.-
2011. márc. 20. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is ezt próbálom megtudni.De együttérzek veled.
2011. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz írj privit és megbeszélhessük,hogy mit kellene tenned! Én vagyok az aki elmagyarázta az instrukciót.
2011. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!