Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy 32 éves férfinek nincs szüksége egy nőre?

Figyelt kérdés

Az unokatesómról van most szó. Egyszerűen nem értem. 2005-2006-ban volt utóljára kapcsolata. Azóta semmi. Ahogy látom annyi (tényleg) gyönyörű nő van körülötte. Van 1 aki már szinte szerelmet vallott neki és mindenki látja a csajon, hogy mennyire szereti uncsitesómat. Ők ketten nagyon jóban vannak, sokat beszélnek. De persze lehet, hogy nem az esete és azért nem lép.

De más nő sem kell neki. Nem hiányzik a szeretet, a szex neki? Komolyan aggódom érte, hogy egyedül fog megöregedni család nélkül. :(

(szeretném tisztázni mielőtt valaki beszólna, BIZTOS, hogy nem MELEG!)


2011. szept. 18. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos érte valami olyan hatás a nőkkel kapcsolatban, ami miatt nem kíván kapcsolatba lépni.


26F

2011. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
0%
Mert búza... csőbúza...
2011. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hiányzik neki, de lehet, hogy ő olyan magányos farkas típus. Szerintem, ha vannak barátai, akkor csak nem fog egyedül megöregedni. Egyébként meg azzal sem lenne semmi baj, ha véletlenül mégis meleg lenne.
2011. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy k.rvázik és elvan így? Ne haragudj meg,ez csak egy feltevés.

Amúgy,lehet,hogy egyszerűen nem vágyik komolyabb kapcsolatra,vagy talán kapott valami mély sebet,amiből nem gyógyult ki.

2011. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én 25 éves lány vagyok és most jöttem rá hogy nem akarok párkapcsolatot. oké még nem tudhatom jön e de egyre inkább szar az egész, utálok szexelni is és egyedül akarok lenni. barátaim legyenek az a lényeg.ugyhogy valoszinüleg én pont egy magányos farkas leszek....élmom egy saját kéro saját berendezéssel saját elvekkel. ne szoljon bele senki a lakásomba,ne kelljen senkihez alkalmazkodni. sztem vannak ilyenek. most mutattak vmikor egy 90 éves nénit is fokuszba akinek sose volt kapcsolata és boldog. na én is ilyen akarok lenni:))))



na asszem én tul kivülállo vagyok lehet megkövezni:PPP

2011. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

valamiert igy vok en is, alkalmi kapcsolatokat szeretem.

De nem tudok szerelmes lenni.17f

S errol egy lany tehet...remelem tul teszem magam rajta.

Sok sikert kivanok az uncsidnak,hatha megjon az esze.

2011. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:06----------------------------Én kő helyett dobok egy Hasznos válasz pontot ...És kur*ára nem nyalok csak osztom véleményed elég fura ,de rohattul hasonló elvet vallok én is a barátok a legfontosabbak kapcsolatokkal tele a tököm!!!

F*sznak mindig máshoz igazodni megvagyok én a saját kis világomban :) 22/F..Csoportosulok a magányos farkas kolóniába! (:

2011. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jahh uncsitesód miatt meg szerintem ne agódj!

Attol még élhet teljes életet azért mert nem vesz feleségül pl: 1 pénzéhes hárpiát :) :P

+nem csinál pár utódot erre a világra :)

2011. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedves magányos farkas társam XD

hát örülök hogy vannak még ilyen lények,legalább van aki tudja ez milyen érzés:)

2011. szept. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!