Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnyább férfinek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább férfinek milyen nőknél lehet esélye?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
csúnya nőknél
2011. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet eselye, attol fugg, hogy mennyire tudja "eladni" magat, milyen a dumaja, es a csaj mennyire felszines.

Nekem volt csunya pasim, mindenki azt mondta, hogy ronda, de nekem akkor is bejott, mert az egyik legintelligensebb pasi akit ismerek. Es ferfias is volt.

2011. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
69%
Az nem igaz,hogy csak a csúnya nőknél.A kisugárzás a fontos!A jó duma,férfiasság,rámenősség!Nagyon sok szép lányt láttam már nem túl helyes pasival,de azok mind vagány csávók voltak.Ha helyes egy srác,de kuka,meg tök esetlen még a legszebb,legcsinosabb lányoknak sem kellene,hiába lenne egy Brad Pitt feje...
2011. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 cynic ***** válasza:
43%

azt monnyuk ne feledd hogy a nők úgy általánosságba véve a férfiak 80%-át átlag alattinak/csúnyának tartják, legalábbis valahol ezt olvastam... szóval amit mi jóképűnek hiszünk, az egy csajnak könnyen lehet h még csak az átlagos kategóriába se esik bele... ami pedig nekünk is csúnya, háát...


na mindegy, érted, mire gondolok. és még ránk mondják, hogy túl nagyok az igényeink!

2011. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En csaj vagyok, es nem igy kategorizalom a pasikat, hogy szep, csunya. Hanem ugy, hogy vonzo szamomra vagy sem. Ami ugye eleg szubjektiv.
2011. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Talán az elkeseredetteknél...
2011. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves nem egy Casanova de rendes megértő srác vok nagyon de nagyon sok nőt/lányt szerettem és mind plátói volt igazándiból csak anyagilag használtak ki és egy idő után már a sok csalódás a lelkemre ment volt olyan mikor már annyira fájtak a lelki sebek hogy fizikai fájdalommá nőtte ki magát így nem csak fájt de viszont a magabiztosságomat is elvesztettem azelőtt jó dumáim voltak hm még én kerítettem a haveromnak csajt de m1. a lényeg hogy félek a csalódástól és ez nem tom h meddig tart nálam csak reménykedni tudok!!!
2011. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is azt tanultam a kinézet akárhogy mondják nem azon múlik. Ha jó közérzeted van meg minden meg jó a kisugárzásod úgyis találsz valakit. Meg nem csak lányoknál hanem egyáltalán minden jobban megy. Elméletben, gyakorlatilag meg kicsit nehezebb, de végül is csak energikusnak kell lenni.
2011. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lol most olvastam hogy 80%-ot csúnyának gondolják. Vagy mondjuk úgy hogy ha nem csúnya akkor a 80% nem tetszik. Hát egyébként el is hiszem, de épp ezért le kell szarni. És tényleg így a legjobb, nem kis "juj én csúnya vagyok meg stb stb.". Mert érdekes egyik csávó sorba álltunk, ő meg kiröhögte a csajokat csak poénból. Meg egyéb dolgokat csinált és mmm nahát mégis csomó csaja volt. Egyszer voltam is nála és tényleg volt csaja.
2011. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az nem igaz,hogy csak a csúnya nőknél.A kisugárzás a fontos!A jó duma,férfiasság,rámenősség!Nagyon sok szép lányt láttam már nem túl helyes pasival,de azok mind vagány csávók voltak.Ha helyes egy srác,de kuka,meg tök esetlen még a legszebb,legcsinosabb lányoknak sem kellene,hiába lenne egy Brad Pitt feje..."



LOL! Ez mekkora baromság!!!!! Egy nőnek, tök mindegy milyen nő, csakis a helyes fiú kell, főleg ha kedves is hozzá.

Nézd meg minden jóképű fiú elkel! általában a ronda dagi nők kapják őket, míg a nagypofájú bunkók meg a csinosabb nők után loholnak, de a normálisaknak nem kellenek.


Abszolút nyerő pasi:

1. jóképű

2. intelligens, sármos kedves, hűséges.


A rondák és a nagypofájú taplók nem menők.

2011. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!