Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és a nálam 10 évvel idősebb férfiak tetszenek. Van esély arra, hogy találok így barátot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Esely persze hogy van. De a 27 eves ferfiaknak itt vagyunk mi, 27 eves nok!

Azert sok sikert!

27/N

2011. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
apakomplexusod van cicám 29/f irj ha érdekellek :D
2011. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
óó. mindenki ezzel jön,hogy apakomplexus. Szerintem,ha apakomplexusom lenne,akkor a 40-es férfiak jönnének be. ;)
2011. márc. 20. 19:36
 4/22 anonim ***** válasza:
24 vagyok,és nekem a 20-30-ig korosztály tetszik.
2011. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Persze, van esélyed, de azért érdekelne, hogy mért az ilyen idős pasik jönnek be. A komolyságuk miatt vonzódsz hozzájuk, vagy a biztonság miatt, esetleg csak külsejüket preferálod jobban?
2011. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Elso vagyok:


Nezd, esely van, mert lehet, hogy koraven vagy, de lehet, hogy van olyan 27 eves pasi, aki nagyon gyerekes. De en eleg furan neznek az ismerosomre, aki nyilvan velem egy koru, ha egy 17 eves lannyal maszkalna.

Egyszeruen nem igy a megszokott. Egy 27 eves, mar tul van az egyetemen, dolgozott par evet, letudott (jo)par kapcsolatot maga mogott. Esetleg keszen all egy hazassagra, elso gyerekre, lakas vasarlasra.

Mit tudnal te nyujtani egy felnott ferfinek?

Es nem lenezni akarlak, mert en is voltam 17 eves, de te ezek kozul semmit nem tudnal megadni egy ferfinak. Es ez nem is baj. Gyakorloj egy 20 evesen par evet, es majd akkor lesz neked is erettebb baratod. Miert kell az eveket siettetni? Elvezd ki, hogy tini vagy, ezeket az eveket senki nem fogja visszaadni neked!

2011. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Persze hogy van.


Itt vagyok pl. én :D Najó, csak 24 vagyok, de szívesen megismernélek. Írj !

2011. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Persze, de nekem csak szexre. Bennelennél?:P
2011. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Leginkább a külsejük miatt,de az is zavar,hogy legtöbbjük nem barátnőt szeretne,hanem csak szexet.
2011. márc. 20. 19:43
 10/22 anonim ***** válasza:
19:41 rengeteg 27 éves van, akinek még nem volt barátnője, mert folyton csak visszautasították, vagy túl félénk volt. Az ilyen szeretné visszatekerni az időt, szeretné bepótolni ami kimaradt, ezért jellemzően a 20 alattiakat keresi. Tudom miről beszélek, velem is ez van :S
2011. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!