Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolózik előttem?

Figyelt kérdés

amióta ismerem a barátom(majdnem 5 hónapja) vannak olyan dolgok amiket egyszerűen nem mond el ha rákéredezek hogy miért vagy ha sikerül neki valami akkor hogy. bezzeg én minden kis apró titkomat is elmondom, nincsenek titkaim előtt, még ha olyan dolgot is tettem vagy olyan történt velem ami ciki.még ha mondom neki hogy nem mondanám el az ilyet senkinek sem, de ő azt mondja hogy tudja, de ez maradjon az ő titka. miért csinálja ezt?

vagy csak beszélnem kéne vele?

de akkor hogy?

14/L

ő 14/F


2011. márc. 21. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd felnő egyszer....szerintem még fiatalok vagytok egy komoly kapcsolatra....
2011. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval, gyerekek vagytok még, kell egy kis idő amíg felnőttök ahhoz, hogy mindent meg tudjatok beszélni a párotokkal. Főleg a fiúk szégyenlősek még ilyen korban. De az is lehet h természetéből fakadóan visszahúzódó a barátod.
2011. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem te is titkolj, az úgy érdekesebb! ;)
2011. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!