Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt úgy, hogy a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt úgy, hogy a távkapcsolat miatt válságba került a kapcsolat, de sikerült megoldani és ha igen, hogyaN?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a távolság miatt került válságba, nem pedig a távkapcsolat miatt, mert ugye.. áá, hiába magyarázok. És nem, ilyenre még nem volt példa a történelemben. Csak akkor, ha sikerült közelebb költözniük a feleknek egymáshoz.
2010. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most attol fugg milyen gyakran tudtok talalkozni es mennyi idore kb? ha felevente 1x akkor nem adok eselyt ennek a kapcsolatnak de ha hetente vagy 2 hetente akkor meg elmegy:)
2010. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hetente. de a srác azt mondta, h neki ez nem megy így, ő száz százalékot akar belőlem.

mosat nem találkoztunk már lassan egy hónapja, és azt mondja elvan így. néha hiányzom, néha nem, pont a távolság miatt. Tudja, hogy ha megint találkozunk, akkor boldog lesz, de utána megint el kell viselnie azt, hogy nem lát, és nem akar szenvedni. Neki úgy kéne, hogy velem legyen mindig.

2010. okt. 21. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
meg kell ertenie az elet nem mindig igazsagos en a baratnommel 1 varosban lakunk de hetente csak 1-2x talalkozunk sokat kell tanuljon es en nem akarom hogy en miattam elrontsa a jegyeit:) ugyhogy csak hetvegen talizunk. Es elvagyunk, persze hianyzik ha nincs velem de tudunk beszelni telon is:)
2010. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ő ezt nem bírja, nem érti meg. Részéről emaitt lehet lesz vége. Többet akar belőlem.

Együttélést nem lehet, mert mindkettőnknek más városban van a munkája.

2010. okt. 21. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt távkapcsolatom, és a távolság miatt voltak is komoly problémáink, és nem is sikerült megoldani. Ugyanis a megoldáshoz az kell hogy együtt legyünk, 200 km-ről meg elég nehéz megbeszélni a dolgokat. A barátod úgy látom végleg feladta a küzdelmet ezért a kapcsolatért, szerintem hagyd békén, hátha rájön magától hogy még ezzel a kicsivel is megelégszik amit nyújtani tudtok egymásnak, de eröltetni úgysem lehet.
2010. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És olyan, volt, hogy szakítottatok, de végül mégis összejöttetek?
2010. okt. 26. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is a távolság miatt vagyunk külön, és hiába szeretem,ugy néz ki ő feladta.Bele kell törödnöm nekem is és neked is hogy VÉGE.....
2010. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!