Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátotok/barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátotok/barátnőtök megkérdezné tőletek, hogy mit szerettek benne, mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés

Az én barátom már többször is megkérdezte, hogy mit szeretek benne, meg mi benne a szerethető. És annyira kínos hogy sose tudok neki válaszolni semmit, mindig azt mondom hogy nem tudom, mert én az egész lényét szeretem, úgy ahogy van, az egész embert. Nem tudok tulajdonságokat mondani, hogy pontosan mit, mert igazából magam sem tudom. Csak azt, hogy szeretem, és kész.

Ha tőletek kérdezett ilyet a párotok, mit mondtatok rá?


2011. márc. 21. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem a páromat. Ő azt mondta, hogy magát, mert én vagyok a jobbik fele.
2011. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én párom dettó ugyanez. Én sem tudok kiemelni semmit sem, szinte már én szégyellem magam. Én is úgy szeretem, ahogy van (pedig elég nehéz természetű). Persze, ha nem válaszolok bepukkad... Hány éves a párod ?
2011. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
19, és én is
2011. márc. 21. 17:34
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párom megkéredzné, én ezt mondanám: "azt, hogy melletted felnőttem, szabadon lehetek önmagam, mert biztonságot adsz, megnyugtatsz...azon kívül pedig baromi szexi is vagy..":D:D L/21
2011. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi már kérdeztünk egymástól ilyet, és mindkettőnk kapásból rengeteg tulajdonságot felsorolt (én pl. hogy kedves, figyelmes, hűséges, humoros, odaadó, őszinte, udvarias, megértő és támogat, mellettem van, mikor szükségem van rá, helyes és gyönyörűen gitározik... hirtelen most ennyi jutott eszembe :)), aztán a vége ez volt... "...lényegében azt, hogy Te Te vagy :)"

Ne haragudj, de szerintem ha nem tudod felsorolni valakinek a jó tulajdonságait/ azokat, amikért szereted, akkor nem ismered igazán azt az embert... :/

2011. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
EZ nem igaz, hogy nem szeretheti attól, hogy nem tudja felsorolni a jó tulajdonságait.. Van hogy tényleg az egész lényét szereti az ember a másiknak.. Nem fogom kiemelni, hogy aranyos, a hajad, minden egyes tulajdonságát, mert azzal sem mondanék semmit ahhoz képest, amit valójában érzek..
2011. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen, én is így érzem ahogyan az utolsó írja... nem néhány tulajdonságért szeretem, hanem azért mert ő ő.
2011. márc. 21. 18:33
 8/17 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod felsorolni,mert elfogadod úgy ahogy van,a hibáival együtt,ami neked tulajdonképpen nem hiba :)

Ilyen feltétel nélküli érzés.

2011. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi is szoktuk egymastol kerdezni.

En azert mert telyesen onmagam lehetek mellette es o is az mellettem. :-S erre nincs szo, nem tudom kifejezni ezt az erzest.

2011. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

az igazat????


vmi hasonlót mindenképp amit az előttem szólók is irtak már

2011. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!