Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátotok/barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátotok/barátnőtök megkérdezné h jobban szereted-e őt mint a volt barátodat/barátnődet és te az exed jobban szeretted akkor mit válasszolnál neki?

Figyelt kérdés
Mert ha azt mondod h nem,akkor az nagyon sza*ul fog neki esni de ha azt mondod h igen akkor hazudsz neki.. de mondjuk h már 1 éve vele vagy.. Kort és nemet is írjatok!
2010. márc. 18. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Akkor miért vagy vele egy éve, ha még az EXBARÁTODAT is jobban szereted mint őt?
2010. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Hát nemtudom..:Sérdekes ha én még mást szeretek akkor nem leszek valakivel 1ütt 1 évig...

Ha te ebben a helyzetben vagy,akkor miért vagy a mostani b.nőddel ha az exedet szereted?Ezzel ugyanugy becsapod őt...

2010. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha szereted a mostanit is,de mégsem vagy annyira szerelmes belé mint az előzőbe.. (nem tehetsz róla h az exedbe jobban voltál szerelmes.. ez nem 1 döntés h jobban szereted hanem érzés amit nem tudsz irányítani h mégis miért nem szerted jobban..)
2010. márc. 18. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor basszus legyél korrekt és őszinte:sMond el neki,azt amit ide leírtál..ne hitegesd..tudja hogy mit érzel..Csak őszintén!
2010. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

88 nagyon hülye kérdés


minek vagy vele ha az exed jobban szereted mint őt.

2010. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem az a helyzet, h szeretTed az exed, mondjuk 10es skálán 10zel, de már nem szereted.

a mostanit 10es skálán pl 7 v 8. nem?

ha nem ez a helyzet(tehát még az exedet szereted), akkor én sem értem, miért vagy a mostanival...

2010. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kegyes hazugság! Az igazság nem mindig jó! Ha a kapcsolatod fontosabb mint az igazság, akkor hazudj, ÚGYSINCS jelentősége!!!!


Kizártnak tartom hogy olyan stabil/erős legyen egy kapcsolat hogy elbírjon egy ilyen igazságot!!! Ha elmondod, akkor mérgezni fogja a lelkét, míg éltek!!! Hidd el!


De tudod mit? Gondolj bele a fordított helyzetbe, de úgy igazán! Akkor megérted miről beszélek!

2010. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az elözövel értek egyet...

és szerintem sokan félreértik a kérdést... szerintem a kérdezö nem szereti jobban jelenleg az exét, hanem akkor szerette jobban


on: velem is volt már ilyen, az elsö szerelem felejthetetlen, és azota nem éreztem olyat. ennyi

2010. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkozz el azon,hogy miért nem szereted őt annyira mint az exed.Nem lehet hogy még mindíg a volt párod után bánkódsz,és ö csak azért van melletted,hogy ne legyél egyedül?Ha fer akarsz lenni a mostani pároddal,mond el neki,de valószínű így vége lesz a kapcsolatotoknak.Igazán az lenne a jó,ha egy olyan embert találnál,akinek az oldalán eszedbe se jutna az exed.Szerintem mérlegeld a helyzetet,hogy neked mennyire elég érzelmileg ez a kapcsolat,és a szerint cselekedj,vagy maradjon minden a maga kis medrében,olyan kis szürkén ellaposodva.
2010. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De hogyha már volt valaki, akit jobban szeretett mint őt, akkor egyértelmű, hogy nem a mostani párja az igazi, nem? Hiszen akkor nem szereti őt úgy szívvel-lélekkel... Szóval nem értem, hogy miért van vele. Ennyi.

Első voltam.

2010. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!