Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most? A férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? A férfiaknak nem számít az ész

Figyelt kérdés

Szeretek tanulni,de annyira kevesen értékelik.Illetve van,ahol nem is.Nem érzem jól magam a suliban,mindjárt érettségi.78kg vagyok:(! Nem bírom!Már arra is gondoltam néhányszor,hogy kihagyok egy évet,úgyse számít,hogy egy lány okos legyen!Ezt még egy olyan ember önéletrajzában is olvastam,hogy nem azért szeretnivalóak a lányok,mert intelligensek,hanem mert sudárak meg kedvesek,akit többször jelöltek Nobel-díjra..Úgyhogy még az okos férfiakat se az érdekli szerintem,hogy a nő legyen okos!De itthon mindig ezt hallom,legyél okos,meg minden,közben meg elhíztam.Olyan szégyen kimenni nap mint nap az utcára,hát más is látja,hogy nem vagyok olyan karcsú,meg tökéletes testű.

Járok persze konditerembe..meg diétázni kezdtem,de akkor is...Annyira elkeserít az a hazugság,hogy a nőknél fontos az ész is...DEHOGYIS!! :/ Annyit sírtam emiatt,mégis tanulok,de minek?


2011. márc. 21. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem speciel számít :)

Nem kell általánosítani :D

18F

2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, fontos, hogy okos légy, ha szeretnél rendesen élni az életbe, sok pénzt keresni, lehetsz sikeres, lehet most tényleg rossz egy kicsit, de ez majd csak évek múlva fog virágozni, és a későbbiekben, úgyis találszm magadnak egy olyan férfit, aki normális, okos, és boldogak lesztek, az meg hogy most nincs veled egy izomfejű hapsi az ne foglalkoztasson, majd évekkel később csak rhgsz rajtuk, hogy nem lett belőlük semmi
2011. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nos, ha meg akarsz valamiből élni, akkor folytasd a tanulást. Viszont ezzel pasit valóban nem találsz, egyensúlyba kell hozni a dolgokat. Egyetemen/főiskolán már több szabadidőd lesz, ott szinte senki nem tanul folyamatosan.


26/F

2011. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

az ésszel születsz,a tanulás csak egy lexikális tudás.

a súlyodon meg tudsz változtatni,csak tenni is kell érte vmit.

24/ff

2011. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Neked nem az eszeddel van a bajod, hanem a külsőddel, így inkább arra koncentrálj, ne a férfiakra... Mit férfiakra! A te korodban még csak fiúk.

És igen, számít az ész. Az a legszexibb egy nőben, ha nem tudnád. Aki ezt nem értékeli benned, az nem is érdemel meg. Közhely? Persze, de igaz. :)

Fel a fejjel!

2011. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

a jófej ffiak szeretik, ha értelmes a nő..

a többi csak kalandnak kell, tartósan együtt lenni egy butával nem bírnak

egy jó mese:

[link]

(a súly: próbáld meg, hogy nem eszel kenyeret, és semmi cukros italt, azzal nagyon dől be a kalória, tea is cukor nélkül,max kicsi méz

tudom, hogy nehéz,mert finom a kenyér, de nekem bevált, mikor le kellett adnom)

2011. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Érettségizz le szépen,ne másokért,magadért.

Ha leérettségizel,tanulhatsz szakmát,ha tanulsz szakmát,

dolgozhatsz,ha dolgozhatsz,lesz saját pénzed,ha lesz saját pénzed,vehetsz belőle szép új ruhákat,elmehetsz fodrászhoz,konditerem bérlet...stb stb,és szép leszel,és Okos is..na ezt kapd ki..lehet mindkettőt,nincs megtiltva :)

De csak akkor ha addig ezt a felfogást sikerül elfelejtened, és megtanulod azt hogy lehet hogy 100-n azt mondják a feketére hogy piros,neked attól nem kell ugyanazt mondanod,illetve így ne is higgy el mindent amit hallasz,Nobel díjjal vagy anélkül...

Lelehet fogyni,ha van elég kitartásod, akarat erőd,motivációd,mozogsz, odafigyelsz a kajára! és önmagadért teszed.

Csoda diéta nincs, az előbbiek a receptek. Tegyél magadért,és ne nyavalyogj.

Nem kell tökéletes testűnek lenned,mert ahogy teszel majd magadért, megnő az önbizalmad,és akinek van önbizalma, az nem eszik feleslegesen...mert jól érzi magát.

És amíg nem tapasztaltad azt meg hogy valaki eltud fogadni úgy ahogy van,attól még létezik ilyen. Fel a fejjel pici lány,lesz ez még így se :)

2011. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Igenis számít az, hogy okos legyen a csaj, pláne, hogy én is az vagyok és nem tudnék elképzelni magam mellé valami retardált csajt. De azt jobb, ha tudod, hogy csak azért senki nem fog veled összejönni, mert okos vagy, ugyanis a külső baromi sokat számít. Na most ha te 80 kg vagy akkor gondolom nem lehetsz valami szépség... Egyébként ha gondolod dobj fel egy képet (akár fej nélkül), aztán majd mondunk rá valamit...
2011. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19/F
2011. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni miylen pasik tetszenek Neked.....

Mert bizony van egy réteg ahol kifejezetten hátrány az ész, intelligencia és mindenki ezekhez próbál idomulni.

Engem is néztek már le, mert szociális munkás akarok lenni.

De kérdem Én, ki a szánalmas aki lenéz ezért vagy akinek van egy ilyen célja?!?!


Tanulj és majd ha benö a fejed lágya meglátod, hogy vannak értelmes Férfiak, csak nem supra cipöbe szolizva sminkelve cuki kis rucikában...

2011. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!