Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmenthető még a 4 éve tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető még a 4 éve tartó kapcsolatom vagy vége? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást de az utóbbi hónapokban a párom (ffi) nem kíván engem nem szeretkezünk, csak úgy muszájból amit általában én erőltetek mert én még mindig vonzódom hozzá és kívánatosnak tartom.Azt mondja, hogy unja és hogy másokkal is kipróbálná (mindkettőnknek az első kapcsolata).Tegnap erre fel lejtettem neki egy kis szexi táncot ami nagyon tetszett neki de utána mikor szexre került a sor éreztem hogy csak azért csinéja hogy ne bántson meg.Az utóbbi fél évben fokozatosan felszedtem 5 kilót, az ő állandó megerősítése mellett (szép vagyok, jól áll nekem, tetszem így neki) aztán gondolom most rájött hogy mégse.Nagyon mély lelki kapcsolat van köztünk sokmindenen mentünk át de azért nem akarom hogy velem maradjon mert megszoktuk és áltatjuk magunkat.Megbeszéltük hogy szünetet tartunk de ahogy elválunk pár óra múlva hív, hogy nagyon szeret és már megváltozott a véleménye.Megbeszéltük, hogy nem erőltetjük a szexet és nem találkozunk annyit de másnapra már nem bírja, hív hogy ugye megyek hozzá, amit én nem akarok visszautasítani (eddig minden nap láttuk egymást, sokat voltunk együtt).Én megvárom amíg újra megkíván ha lesz ilyen még és igyekszem fogyni (most sem vagyok szerintem valami kövér 170cm/61kg )de iszonyatosan rosszul esik, most pedig már máskor is beszéltünk róla hogy kipróbálnánk mással is milyen az ágyban, erre mindketten nyitottak vagyunk elmélet szintjén elvégre ő 21 éves még csak, nem várhatom el hogy lehorgonyozzon mellettem örökre.Az fáj nagyon hogy a szeretet ellenére ez alakult ki, de ha eléggé egymáshoz valóak vagyunk szerintem még helyre lehet hozni, én kitartok.Szerintetek? 20/L
2011. márc. 22. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmenthető. De érdemes?


http://www.youtube.com/watch?v=J9NOpa0AJuM&feature=related


Szexuálpszichológust kell bevonni, ha tényleg akarjátok egymást, ha nem, akkor tovább lehet lépni. ez nehéz döntés, de hidd el, mindenképp jól jártok.

2011. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szexuálpszichológust? hát nem tudom ő is csak ember, tudom, szakember de nincs nagy reménységem benne. szerintem az a legjobb ha magunk oldjuk meg.ha nem tudjuk, akkor valóban tovább kell lépni
2011. márc. 22. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!