Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kivagyok. Tudom, hogy kihasznált, de én szeretem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1héttel ezelőtt öszejöttem azzal a fiúval aki nekem már régóta tetszik. Mindenki mondta,hogy vigyázzak vele,mert elég nagy nőcsábász. Találkoztunk kétszer,kézenfogva sétáltunk,sokszor elmondta hogy szeret.El is hittem neki.

Egyszercsak az egyik barátom azt mondta az iskolában: Nem akarok neked rosszat,de ezt muszáj elmondanom.Msn-en írtam vele,és azt mondta,hogy ezen a héten szakítani akar veled,csak kihasznál. Na ekkor a sírógörcs elkapott. Írtam neki sms-t,hogy mire volt ez jó. Azt írta visza,hogy nem tudja miről van szó. Amikor elmagyaráztam neki akor csak azt irta: Ahogy akarod :D Mindenki próbál vigasztalni,de egyszerűen még igy is azt érzem hogy szeretem,annak ellenére hogy ő soha. Még mindig érzem az illatát,az öleléseit. :S Én 15L o 17F Hogyan tud valaki ennyire szívtelen lenni?Mások érzéseivel nem foglalkozik. :S:S


2011. márc. 22. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen tapasztalatoktól leszel lelkileg TÉNYLEG erős, ami nem öl meg, az megerősít elven. Minél elöbb elfelejted, annál jobb lesz. Sajnos van egy pár ilyen "ember"...
2011. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jujjj ez nagyon durva ne foglalkoz vele kerüld őt el !!!!!! Mutasd meg neki hogy kellesz rajta kivül másnak is ! Szerintem ő egy igazi BUNKÓ legyen tartásod ne fuss utána hagyd őt túl zűrös
2011. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát kitartást. Még fiatal vagy. Velem a 17 éves barátnőm szakított 1 év után, mert már nem szeret. Most gondolhatod, hogy milyen szomorú vagyok.
2011. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Huu kedves utolsó hidd el,hogy én megértelek mert velem is nem rég szakítottak...csak annyi,hogy jelen esettben én vagyok a lány:( (szemét dög-.-)
2011. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem egyszer csak közölte a barátnőm, hogy Ő igazából sosem szeretett engem, aztán megkaptam, hogy mások mennyivel jobbak nálam...

Tudom, hogy nagyon fáj, nem is mondom, hogy felejtsd el meg ne törődj vele, mert nem lehet. :(

De ne félj, idővel elmúlik.

19/F

2011. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem hónapok után szakított az exem msnen. Elémállni nem mert. Sajnos sok ilyen embernek nevezett egyed létezik, de egyszer minden felhő mögül kisüt a nap. Most egy ezerszer jobb kapcsolatom van már lassan egy éve.

20L

2011. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább hogyan tudott valaki ilyen szemellenzős lenni. Nem mondhatod, hogy nem figyelmeztettek.
2011. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!