Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszaszerezted akit elvesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katalink35 kérdése:

Visszaszerezted akit elvesztettél? Jár e az embereknek a második esély?

Figyelt kérdés

Elvesztettem azt,akibe szerelmes voltam, de sosem gondoltam azt hogy szerelmes leszek belé.

Két éven keresztül volt a társam napról napra. Ott volt amikor szükségem volt rá.

Sokszor veszekedtünk apróságokon, de a veszekedések utáni kibékülések oly édesek voltak, hogy minden fájdalmat eltudtak feledtetni.

Hiányzik, a zsigereimben vágyom ismét vele lenni.

Sokszor volt féltékeny rám, belátom joggal, mert sok fiú barátom volt. Olyan voltam mint egy hadvezér, s talán most is olyan vagyok.

Változtam, de a kapcsolatunkban, mivel ő gyengébb egyéniség volt, mindig elnyomtam. Ő pedig idegeskedéssel néha pedig önzéssel próbálta a dolgaimat felülmúlni.

A könyv volt az útmutatóm, rájöttem mekkorát is hibáztam és megpróbáltam "helyes útra" térni. Szakítottunk fél éve. A szakításunk körülményei sem olyan tiszták.Amellett hogy eléggé vezető egyéniség vagyok, a nyáron igenis befolyásolhatóvá váltam. Az egyik legjobb fiú barátom belém szeretett és épp össze vesztünk a párommal. Egy ideig nem is tudtunk találkozni. A fiú barátom pedig minden alkalmat megragadott arra hogy eltávolítson a szerelmemtől. Nem akarom őt okolni, hiszen a gyengeség volt az én hibám. Hittem neki, és elüldöztem azt akibe most is halálosan szerelmes vagyok. Életem talán legnagyobb hibáját követtem el.

A párom ráadásul a szüleimmel sem jött ki mindig felhőtlenül, de mindig számíthatott a segítségükre. Azt mondta még szeret engem, de nem tudna újra járni velem. Szakításunk után egy hónappal mindenkivel próbálta elhitetni, hogy ő boldog. Ám legbelül éreztem, tudtam hogy nem az.

A volt barátom, nehéz leírni a szót, hogy "volt", ő szeretett engem. Érzem. Habár írt nekem egy utolsó levelet, aminek a címe utoljára...

A levélben beismeri, hogy nem volt boldog...csak játszotta.Leírja nyomatékosítva: VÉGE de ezt még vagy ötször utána is.

Szakításunkkor arra kért találkozzunk, csókolózzunk néha és nyugodtan lehetek a szeretője. Nem mentem bele, de szerintem egyszerűen csak nem tudja elvágni a szálakat amik hozzám kötik. Szakított és közben mégsem..

Manapság, mivel munkahelyünk megegyezik, mindennap találkozunk. És érzem a szemét...Érzem hogy figyel engem, figyeli amit mondok, figyeli kivel beszélek. De emellett próbál közömbös maradni. Nagyon közömbös és rideg. Apró jelek vannak, néha elkapom a pillantását, és mások is azt mondják folyton engem néz.A kérdés a következő: Van még remény a számomra, hogy fél év kihagyás után a leírt körülmények között a két éves kapcsolatom újra felhevítsem? Vajon jár-e nekem az a bizonyos második esély?


Köszönöm azt is ha végig olvastad :) Azok is írjanak akik hasonló problémával küzdenek!:)


2011. márc. 22. 20:12
 1/1 Carmike10 válasza:

szögezzük le én nem vagyok tapasztalt de én kívülről úgy látom a helyzetet hogy már csak kötődik hozzád

valamilyen szinten szeret de ez kevés már egy párkapcsolathoz

nem tudná újrakezdeni veled

te próbáld meg elfelejteni

ilyenkor azt mondják h rakj el mindent ami emlékeztet rá ne nézz rá de együtt dolgoztok így nehéz lesz...

menny el ismerkedni szedj össze egy új palit ( elhiszem nehéz lesz mert most nekem se megy új párt találni) úgy fogod érezni hogy elfáradtál de menni fog hidd el:)


Fiú:)

2011. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!