Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetne belém?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon szeretek és szerelmes is vagyok belé, de nagyon. Ő is nagyon szeret, csak az a bökkenő, hogy nem szerelmes belém. Arról szeretnék tanácsokat kérni, hogy hogyan érjem el nála, hogy ő is szerelmes legyen belém.
2011. márc. 22. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2011. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zozymo ***** válasza:
Hát elég kitartónak kell lenned, de nem tolakodónak. Próbáld megtudni mit szeret, vagy hívd el valahova. Ha annyira sem nyitott feléd hogy egy próbát tegyen veled, akkor jobb ha hagyod a pitlibe.
2011. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy közöld vele, nem úgy állsz hozzá, mint egy haverhoz, hanem mint potenciális barátnőjelölthöz. Ezt elég egyszer közölni, de akkor nyomatékosan. Aztán hívd el randizni stbstb. Mintha most ismerkednétek meg, és úgy állnátok a kapcsolathoz, hogy ebből több lesz.
2011. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22:19.. .Nem tudom h lány vagy e vagy fiú...de nekem mint 17/L egy ilyen hozzáállás nem jönne be,meg is jártam ezt egyik haverommal és emiatt 3 hónap alatt teljesen megszakadt a kapcsolat..


Kérdező,én azt tanácsolom hogy hivd el esetleg egy sétára,majd vidd el egy étterembe és rendelj kaját amit ő szeret.Vagy a sétára vigyél neki pl 1 szál rózsát,ha meg megkérdi mér akkor megmondod hogy csak úgy,nem kell egyből elmond mit érzel...karold át mikor sétáltok/ültök valahol.

Ha látod hogy elfogadja a közeledésed jöhet a puszi majd a csók,de ha nem akkor sajnálatos módón ő nem úgy érez irántad...mert akkor nem vesz tudomást rolla h mit szeretnél mert nem akar...de mindezt ne sürgesd...:)

2011. márc. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
01:44 ! Ott a pont, ehhez tartsd magad és ne vedd figyelembe az előző válaszokat!
2011. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Aki 2 másodperc alatt nem lesz beléd szerelmes, az sohasem lesz, akármit is csinálsz. Ez ilyen.
2011. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Változtass a külsődön, vágd le a hajadat, esetleg olyanra amit tudsz hogy neki bejönne ;)
2011. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!