Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy fiúval összeismerkedni? Hogyan szerethetne egy fiú belém? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Szeretek egy fiút...de segítségre szorulnék:) Szerintetek, hogyan kelthetném fel egy fiú figyelmét?

A fiú focizik nagyon sokat. Edzésekre jár stb.

Énis szeretem a focit és nemtudom hogyan kezdjek vele erről beszélgetni? Ugye milyen érdekes?! :)Szerintetek ? Valakinek ha van valamilyen tippje nyugodtan írja le! Jól esne! :) SZERETNÉM HOGY SZERESSEN!!! (LLLLLLL)


2010. okt. 1. 20:10
 1/3 AVATAR282827 ***** válasza:

Hát ha nagy focista a srác és még mutatja is magán hogy az...akkor sajnálom de egy kicsit inkább a rajongójának kell tűnnöd hogy észrevegyen...tapasztalatból tudom hogy a focisták ilyenek...nem egy focista osztálytársam volt...én nem is bírom annyira őket...mert gyengén nagyképűek...de mondom ha be akarsz vágódni nála mecc után hívd el egy sörre, vagy bambira, aztán kicsit rajongj érte...szerintem ez bejöhet...


23/F

2010. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AVATAR282827 ***** válasza:
mecc=meccs
2010. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hááth nemtudom! Deh azért köszi! :)
2010. okt. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!