Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerethetne újra belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetne újra belém a párom?

Figyelt kérdés

Sajnos megromlott a kapcsolatunk és ő már nem szerelmes,de mint embert szeret még.Fontolgatja a szakítást.Én nagyon szeretem őt,de a rossz helyzetbe,amibe kerültünk teljesen kifordultam önmagamból és olyan ember lettem,akit nem csodálom,hogy már nem szeret.Megbeszéltük már ezt,de még nem sikerült feldolgozni a történteket és nagyon elviselhetetlen a természetem,belátom.

De szeretnék megváltozni,nagyon ki vagyok fordulva magamból.

Semmiképp nincs szükségem olyan válaszokra,hogy szakítás a megoldás.... mindenkinek jár egy esély és tényleg szeretnék megváltozni,újra az a szeretnivaló aranyos lány akarok lenni,akit annó megszerett,nem ez az undok,kiállhatatlan.

Vajon hogyan tudnám meghódítani újra?

25L


2011. júl. 22. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ennek így már semmi értelme.
2011. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de még nem sikerült feldolgozni a történteket"

Ameddig ez nem sikerül,nem látok esélyt.Barátnőmmel ugyanezt élem át..én harcolok érte és értünk,vele.

2011. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha már ilyen tárgyilagosan látod a problémádat, akkor a nehezén túl vagy, az ilyen dolgokon az emberek azért nem tudnak változtatni, mert nem is látják, hogy nem ok, amit csinálnak. Mostantól figyelj oda, mit mondasz, próbálj örülni a dolgoknak, és minden cselekedetedre próbálj úgy tekinteni, hogy neked hogyan esne, ha pl a fickód követné el veled szemben, lehetőleg, mielőtt elköveted.
2011. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy elviselhetetlen a természeted? hisztizel, kiabálsz, veszekedsz? csak mert ha ez a probléma és érzed, hogy gáz lesz akkor vonulj él pár percre és higgadj le.

Ha érzed, hogy gáz voltál kérj bocsánatot.

2011. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szerelmes már, sajnos nincs mit tenni, ezt nem lehet kierőszakolni:(((

Én is ebben a helyzetben vagyok, még a korunk is stimmel. Őszintén sajnálom:((

2011. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!