Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a hiba, vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba, vagy nem? És ha nem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy 2 hónapja van barátom de "kialudt a láng" a részemről és nemtudom mit tegyek mert tudom hogy, teljesen tönkre tenné magát így az éretségi előtt. De nekem meg már sok belőle ..hogy ugy viseljem el, hogy már nem szeretem . És nemtudom aztse, hogy hogy mondjam el neki ...mert ő meg már közös nyaralást tervezget stb..Segítsetek ..ti mittennétek?


2011. márc. 22. 22:04
 1/8 anonim válasza:
Hat en fiu vagyok (F17) szerintem ez kissse kinos kerdes mivel erettsegi elott ideges az ember es egy rosz valas tonkre teheti a jovojet varjal a dolgok vegejig.
2011. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ebben a helyzetben voltam én is. Érettségi előtt állt, nem akartam elszomorítani, de nem volt jó nekem.

És elmondtam neki, szakítottam vele.

A lényeg, hogy ne azért tegyél meg valamit mert az másnak jó, neked meg nem, mert így csak magadat "ölöd". Neked lesz rosszabb, és undorodni fogsz a helyzettől (meg lehet magadtól is, mert képes vagy erre). Szakíts vele, mond el miért (mert nem szereted), és hogy azért nem mondtad eddig, mert nem akartad megnehezíteni a dolgát blablabla...

De neked az legyen elsősorban fontos, hogy TE mit akarsz és mit érzel, azután a másik, mert ha saját magaddal rendben vagy, és nem sorvadsz el saját döntéseidtől, na azután másokat is boldoggá tudsz tenni majd egyszer.

(ugye hogy rossz érzés valakit megcsókolni mikor nem is szereted ?!)

2011. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. még annyit, ha meg nem szakítasz vele, akkor is látszani fog rajtad hogy nincs valami rendben, akkor jönnek a kérdések az válaszok melyek nem őszinték és a veszekedés... kinek kell ez, még ha érettségi előtt is van az ember.

(ha meg jó színésznő vagy akkor nem látszik a dolgo, de akkor az lesz amit az előbb leírtam)

2011. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzel, akkor nehogy már várj a szakítással érettségiig. Hol van még az? Addig te meg őrlődni fogsz, mert nem szereted őt, csak sajnálod ott hagyni. Az a helyes, ha nem áltatod őt és véget vetsz a kapcsolatnak. Majd szépen elrendezi ő ezt magában. Nagyobb pofonokat is fog még kapni az életben.
2011. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te is hivatkozhatsz az érettségire, hogy ne kelljen találkozni vele, és az érettségi után szakíts.
2011. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászóloknak. Megfogadom a tanácsokat. De még van valami ..Ezt a srácot minenki imádja és ha szakítok vele én leszek madj a rossz az egész iskolában..igaz semmi közük a dologhoz de azért rosszul fog esni mert ugyis belefognak szólni..Ami még nem előnyös a részemről, hogy nagyon nemtudom kimondani a dolgokat..félős tipus vagyok és mivel jóval fiatalabb a páromnál ezért ő még befolyásolni is tud..volt már arra is példa hogy ő döntött helyettem igen fonos dolgokban ami engem nagyon idegesít..Minden esetre köszönöm a véleményeket, hozzászólásokat.
2011. márc. 23. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran találkozol majd az iskolával a ballagás után?
2011. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az iskolával? Nekem még van 3 évem...ő megy el ! Ha meg az a kérdés h vele mennyit találkozok akkor arra az a válaszom hogy szinte soha mert pestre megy.
2011. márc. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!