Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ha a bartátnöm írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a bartátnöm írja vagy mondja h szeretlek MIt tegyek velem van a hiba?

Figyelt kérdés
barátnöjinek szokta jóban meg is igérte h nem írja de még is meg tette
2009. okt. 2. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez durva.nagyon komoly.nem tudom.
2009. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem értelek... örülj hogy azt mondja... jobb mint az UTÁLLAK!!XD
2009. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Iwiwn meg msn-en szokta h szíja szery meg ilyenek a barátnöjeinek

És engem zavar mondtam neki ha szeretsz nem teszed


erre ma megyek fel iwiwre látom a kép alat ájlávjúúúúúú:P:P(L)

2009. okt. 2. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
háthallod ez télleg gáz. én frászt kapnék egy ilyen szercsizlek, puszcsizlak lávollak csajtól. én megértelek. de nemtom mit tegyél.
2009. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
bazzeg ember! miért zavar ez téged de most őszintén?????
2009. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátnőd? 14-16 lehet szerintem, mert őnáluk menő nagyon manapság az ilyen szöveg. Ha nem fogja fel, hogy téged ez zavar, eléggé éretlen lehet. Mondogasd még neki egy párszor, hogy téged tényleg zavar, mert tutira nem fogta fel...
2009. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd teljesen komolytalan és ő ezt csak olyan "menő csajszi" dolog miatt csinálja. Általában így szokott lenni és nem hiszem, hogy egy ilyen lány alkalmas egy komoly kapcsolatra, de Te tudod mit akarsz tőle.

Olyan nagyon idős sem lehet..

Én megértem, hogy Téged ez zavar, megpróbálhatod elmagyarázni neki még egyszer, hogy Téged ez zavar, de szerintem nem fogja megérteni, hogy miért.


Azt még hozzáteszem, hogy a barátnőit is szeretheti, hisz őket másképp szereti mint Téged, de az is szeretet.

2009. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy zavar ahogy írja. De ha mondja azt nem. Örülnöd kellene, ha te is szereted. Te szoktad neki mondani? Van aki nehezen viseli ha szeretik, nem tudom miért. Talán nem hiszed, hogy megérdemled vagy nem tudom. Mit érzel olyankor?
2009. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2009. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de én sem szeretem. A mostani barátom hál istennek nem igényli h mondjam mert ő sem szereti csak kazt amikor kimutatom. De a volt barátaimmal nem igazán tudtam ezt megértetni ugyh inkább már nem is szóltam miatta.
2009. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!