Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatra lenne szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatra lenne szükségem, de van egy bizonyos dolog amimiatt mindig tönkreteszek mindent, tudna esetleg valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben mondhatni folyamatosan depresszióban szenvedek,mindenhez rossz a hozzáállásom, tudjátok soha nemjó semmi,meg kiaz aki bármit is akarna tőllem, de ezt annyira beképzelem hogy tényleg mindig teljesen elszigetelve érzem magam. Ezidő alatt volt pár barátnőm,akik elfogadtak így,meg folymatosan aztérzem hogy nekem kellene valaki,mert egyedül csak mégrosszabb, de amint ha van ilyen lány,sikerül mindig vele is elrontani a kapcsolatot. Most is van valaki,akivel eleinte nagyonjól elvoltam,éreztem hogy kell nekem, megbeszéltük a dolgokat és mindenben a segítene, de most hogy együttvagyunk,jön a szokásos érzés hogy én nemtudok kapcsolatban élni. Annyira megszerettettem magam hogy nagyon rossz érzésem van,hogy szegény lányt otthagyom,hogytehetem ezt vele, de így képtelen vagyok egy normális kapcsolatot fenntartani. Ezt mindig tudom előre, de mindig belemegyek,mert úgyvagyok vele hogy hátha majd most változni fognak a dolgok, de megint ottvagyok hogy másnak okozok majd fájdalmat.Arra szoktam gondolni hogy lehet hogy azlenne a legjobb ha tényleg senkinemlenne olyan az életemben,de mit tudnék csinálni ezzel az érzéssel? ezt nemtudom elnyomni, mindig mindenkinél előjön! Megfigyeltem hogy ezekkel a lányokkal amíg összenem jöttem sokkal jobban feldobtak, csak rá tudtam gondolni,mindent olyan jónak éreztem, de amint komolyabbra fordul a dolog,teljesen leblokkolok. Lehet hogy aztmondjátok hogy tartsak ki, mert kitudja milessz később, de sajnos ezt próbáltam már 2x is,és csak időhúzás volt, mégjobban fájt kimondani, és velük már egyáltalán nembeszélek,nem is keresnek már. Röviden összefoglalva mit lehetne tenni? ha aztérzem hogy szükségem lenne egy társra, de idővel annyira megkedvelem őt hogy összejövünk de ezzel csak elrontom az egészet. Folyton mint lelkitársként meg nemlehet mellettem, mert mindketten ennél többet érzünk, de ha megmondom neki ezt a dolgot akkor megint eláshatom magam:( Nemkérhetem tőlle most azt hogy nelegyünk együtt, és megint csakúgy simán találkozgassunk mert nekem az nagyonjó érzés volt, ha most megmondom ottfog hagyni,mert csak egy csalódás leszek számára.


24/f


2011. márc. 23. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Túlságosan görcsölsz szerintem, meg hagyod, hogy a tévképzeteid befolyásoljanak.

Az érzelmek egy dolog, a tudatosság pedig egy másik. Néha a tudatos "éneddel" kérdezzed meg az érzelmes "feledet", hogy most akkor mi van.

Amikor rossz érzés tör rád, gondolkodj el a dolgon, hogy van-e valós alapja a rossz érzésednek. Kis logika, tudod :)

De a lényeg, hogy ne görcsölj, hanem csak lazán. Mit veszíthetsz? Semmit. Jön a következő.

2011. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!