Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő szerzésnél első lépések?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő szerzésnél első lépések?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, h ismert személy (nekem pl osztálytársam, úgyhogy ismerem egy ideje :) ).

Szóval bejön a csaj, és neki is bejövök, csak erre nem tudok mit lépni :S :)

hülye kommentekre nem vagyok kíváncsi :)


2011. márc. 23. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
korotok?
2011. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hosszú szemezések.
2011. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A lányok a sárkányt akarják nem a herceget, szóval legyél vele bunkó, de kedves is. Legyél határozott.
2011. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

R.


Ennél könnyebb helyzetbe nem is tudnál kerülni..

Nem tudom h hány éves lehetsz, de tuti nem vagy vmi idős..

ha tisztában vagy vele, h te is tetszel neki, szedd össze minden bátorságodat, és mivel itt a jó idő, hívd el sétálni. Nem tudom, h hol a sulid, h busszal szoktatok e járni, de kérdezd meg, lenne e kedve veled sétálni. Ugorjatok be egy boltba kaját venni, kínáld meg, egyetek együtt, üljetek le egy padra, dumáljatok. 1000 és számtalan lehetőség van neked, így , hogy kölcsönös a tetszés..

hajráá, és ne tökölj


18/L

2011. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3. :D
2011. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Már bocsi de nem szeretjük, ha bunkók velünk, még akkor sem ha a rossz fiúkra bukunk. Ne játsszd az elérhetetlent, neked kell kezdeményezni. Legyél vele kedves. Sok szerencsét :)
2011. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
16 vagyok és ő is, csak annyi, h nekem ő az első :S :)
2011. márc. 23. 15:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Légy vele kedves,udvarias persze nem papucs.Menj oda hozzá,beszélgess vele és majd alakul,hívd el randira :-)
2011. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz izomagyú bunyós készpénzes törzskönyves mercis tajp@r@sznak kell lenni. Ami oda kell, hogy keresni is kell a bunyót hogy lássa hogy kemény domináns alfahím vagy.
2011. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne rohanj az a lényeg! A seBességet a nö diktálja. Viszont le se maradj a vonatról ha az indul. Szerintem a legjobb hely a mozi sötétje. Ott szépen megfogod a kezét tulmagyarázkodás nélkül! Elöbb csak érj hozzá! Ha nem huzza el, akkor kiscit jobban hozzáérsz! Ha elhuzza akkor nem rohansz hanem udvarolsz tovább. Viszont akkor már tudja, hogy nem csak haver vagy. Ha a moziban érzed, hogy jó neki az érintás akkor megfogod a kézét és kész. akkor már figyelhetsz a filmre is! Nem kellenek szavak. Amozi után egyszerüen kézenfogva kisérd haza vagy a buszmegállóba. Mintha ez lenne a vilag legtermészetesebb dolga. Megcsókolni csak akkor csókold meg amikor már jó hosszan néztétek egymás szemét.
2011. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!