Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, miben NEM akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miben NEM akartok látni egy lányt első randin, mi az a cucc ami miatt azonnal tiltólistára kerül a leendő barátnő? :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyen nála vibri, cigi, pia..:)
2011. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
olyan rövid miniszoknya hogy már én szégyellem magam pl ilyen
2011. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne a legócskább cuccaidat vedd fel. Kurv@snak sem kell lenni.
2011. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
gumicsizma, magassarkú amiben ráadásul nem is tudsz menni ne legyen kurv@ nagy kívágás a ruhán
2011. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

pl ne legyen rajta ilyen k-rvás miniszoknya, vagy ultrarövid kis gatya, vagy egyéb k-rvás cucc, bár ha csak arra kellene, akkor akár lehet az is rajta, úgyis levesszük.......

hát nem tudom....... hmm

2011. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

valami csúnya ruha, ha rossz izlése van, akkor nem lehet barátnöm.

Ha mini szoknyában jönne, azt se nyomnám, vagyis nyomnám, de nem barátnöként.


Voltam egyszer egy lányal randin,

olyan csúnya ruhái voltak, még a cipöje is, b-sszus valami fiú cipönek nézet ki, egyáltalán nem nézet nöiesnek ki, úgy éreztem a p-cs.m majd elszalad olyan rossz volt nézni.


Valami furcsa táskája volt, ilyen német városokról, nagyon fura. Ilyen hosszú kabát, és kb 4 poló rajta, hogy nagyon hülyén nézet ki.

Nem hordot sminket, és általában ez jónak lenne, de mondom emberek, ez a lány, az hogy nem vett fel sminket, az ellég nagy baj,

sárga volt a szemei körül, most egy normális ember ha randizni megy és látja a tükörbe hogy sárga a szemei körül akkor valamit csinál érte.


Szempillái rövidebekk voltak mint enyéim.


Ellég gáz volt, és ilyen volt az elsö lány akivel mentem randizni, ellég gáz.

2011. ápr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 alfonz64 ***** válasza:
100%

Én pl ezt a most divatos "balett cipőt" utálom de nagyon. Meg ha tudja hogy nincs vádlija és középen meg egyenes és jobra balra dudorodik a vádli, az inkább vegyen fel csizmát, vagy magassarkút. De ne a most divatos színes gumicsizmát.

[link]

2011. ápr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A nagyon qrvás és a nagyon divatos cuccok nem tetszenek. Ja és ne öltözzön férfinek se!
2011. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Ez a cikk tetszik, és ezek aztán tényleg rondán állnak a nőkön. Ezek közül semmit ne vegyél fel és okés leszel, legyél nőies, de ne éjszakai pillangós. Még a csőnadrágot is hozzáírnám amúgy a tornacipővel vagy bármi mással, az is uhh, nem szép látvány.
2011. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ruhába.
2011. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!