Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon megbántott és utálnom kellene, de valamiért mégsem tudom? Normális ez?

Figyelt kérdés

A volt párommal 9hónapot voltunk együtt,de ez 1 évre huzodott ki mert utána irogattam neki,majd amikor nem érdeklődtem már utána akkor ő kezdett irogatni..azaz a 3 hónap azzal telt..és ujra szerette vna kezdeni vagyis írta,h mindenképp látni akar ujra,a legszebb csajszi voltam az életében,hiányzok és szeret stb..

De a találka nem történt meg,hisz ő elutazott ezért csak telefonban bucsuzott el..Gondoltam itt vége..

Majd másnap reggel enyhén ittasan felhívott és közölte,,hogy emlékszem e arra amikor decemberben megcsalt az exével? Mondom igen,de azt mondtad h neked ő nem kell,meg csak felejtés céljából tetted..Erre Ő:na az ujjáéledt január közepétől!

Hát nem kell részleteznem,hogy kora reggel,hogy érintett ez,hisz előtte napokba még nekem irogatott,bár közölte,hogy sajnálja,hogy rossz időben találkoztunk,és ő akarna engem ujra,de a nézete nem változott(zavarta a korkülönbség)

Ezekután ugy éreztem,h őt gyűlölöm a legjobban hisz duplán megalázott hisz szeptember óta együtt vtunk és a megcsalást is megbeszéltük és így januárba ujrakezdtük..DE most azt érzem,h a tettei ellenére is még hiányzik és szeretném ha az enyém lenne bár tudom,h nem lesz hisz mást választott..

22/L


2011. szept. 9. 18:55
 1/2 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb,hogy nekem külsőleg ő volt az álomférfi és nem tudom kiverni a fejemből,mert mindenkit hozzá mérek..ezért randizni se nagyon merek már..
2011. szept. 9. 18:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerelem

Öl, butít és nyomorba dönt

2011. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!