Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam meg hogy vágyik-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy vágyik-e rám aza pasi aki a melóhelyen kerülget?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki elég nagyszájú és mindíg hozzám ér ok nélkül,és mosolyog rám aranyosan eggyütt nevetgélünk néha.Pedig nem jellemző rá hogy mással nevetgélne.Hecceljük egymást.Most érez is valamit vagy ez csak játék.Nekem tetszik ő.Hogyan furkésszem ki hogy mit érez irántam vagy vágyik e rám, úgy hogy ne vegye észre hogy ha esetleg megtudom.
2011. márc. 24. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy nő csak azt nem kap meg akit nem akar.
2011. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egészítsük , ki annyival az előttem hozzászólót, hogy

egy szép, csinos nő...

2011. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem 1 csúnya, nagydarab nőt ismerek aki minden nap mással jár haza, pedig semmi sem indokolja h ezt megteheti. :) Szóval nem kell semilyen kiegészítés.
2011. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez érdekes.
2011. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Hol dolgoztok?

Hívd el pl kávézni vagy valami!

2011. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!