Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjük az IGAZI?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok a barátomba,már 3éve.tisztelem,becsülöm és úgy érzem nagyon összepasszolunk,mintha a lelkitársam lenne,a másik felem.

de rengetegszer eszembe jut az exem,akit képtelen vagyok elfelejteni,valami még mindig vonz felé,ez teljesen más szerelem volt,és már 3éve vége,mégis..hiányzik..


2011. márc. 24. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb szerelem volt mint a mostani pároddal?
2011. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, ezt meg kell kérdezned, akkor egyik sem.
2011. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb volt a farka jobb volt az ágyba. Hallottam már iylen csajról egyik csávót azért szerette mert megértő kedves lelkitárs. Másikat meg azért mert bunkó beképzelt köcsög
2011. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

vagy éppen mindkettő..hát hogyan is írjam le: a mostani párommal olyan a szerelm,mint egy csobogó kis patak,ahogy állok a patak mellett és jolesően simogat a nap..-ezt érzem,ha réá gondolok

az exemmel pedig vad,lángóló,felégetve mindent csak töri az utat előre...????

2011. márc. 24. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

És melyik fajta szerelem érzés áll hozzád közelebb?


(ezeket fontos magadban tisztáznod)

2011. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem a szexuális teljesítményüktől függ.:)))

a párom mindenben a társam,segít ahol csak tud a tenyerén hordoz..az ex pedig elég pokróc is tud lenni,tény,de régen,mikor együtt jártunk teljesen más volt,és én azt az énjét szeretem,ismerem,és velem most is olyan.

lehet,hogy az exemnek csak az emlékét szeretem,és azért hiányzik mert a párom nem olyan domináns mint ő volt?????

2011. márc. 24. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!