Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elhinni hogy szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhinni hogy szeret, pedig viszonozza?

Figyelt kérdés
Ő is keres engem, sőt ő még többször is keres, tesz utalásokat is arra hogy szeret, 1 hónapja vagyunk együtt, még nem mondtuk egymásnak hogy szeretlek, de mindig mondja ő is hogy Hiányoztam, meg hiányzol sms-ek, stb, találkozóknak örül, nem szokta lemondani eddig még egyet se, ő is csinált már találkozókat, kedveskedett névnapomra, most mikor beteg voltam aggódgatott, és akkor is kedveskedett. Mikor együtt vagyunk ő is bújkál hozzám... Meg úgy érzem viszonozza az érzéseket. De valahogy mégis bennem van hogy csak kijátszik? Lehet az előző kapcsolataim miatt nem tudok annyira megbízni benne :/ Még nem mondtam neki, próbáltam nem kimutatni... Hogyan deríthetném ki, hogy nem csak játszik velem? 19 Fiú vagyok, ő 19L.
2011. márc. 25. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fiú nem futna egy lány után egy hónapig, ha csak szexet akarna. Várjál addig, amíg nem látod rajta hogy szeret, és csak utána feküdj le vele. De ha túl bizalmatlan vagy, az tönkreteheti a kapcsolatotokat.
2011. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is egy hónapja vagyok egyutt a barátnommel..csak annyi kulonbséggel hogy o szinte sosem keresett még magától,ha velem van nem bújik hozzám,ugy viselkedik mintha csak haverok lennénk..valamelyik nap keptam tole egy smst hogy ,,szeretlek és nem akarlak elveszíteni,, mert elozo nap hulyén viselkedett..a ,,szeretlek,, szó nagyon kemény volt,és a másik fele is az sms-nek,mivel hogy mi nem mondtunk még ilyet egymásnak..nagyon jól elvagyunk,sokat nevetunk,de o nem az a bújós tipus..szerinted nekem nem lenne okom panaszkodni? :D ebbe fogo beleorulni :(
2012. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!