Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értékeli azt egy csaj, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értékeli azt egy csaj, ha a fiú kitartóan megy utána vagyis, nem adja fel, még ha nem is kap esélyt a csajtól, . Képes várni rád éveket, úgy hogy nem kezd ki senkivel. Tetszene ez nektek, adnátok esélyt neki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 10:45
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Jajj! Kérdezd meg tőle direktbe, látsz-e esélyt arra, hogy kialakulnak benned az érzelmek, vagy nem és akkor inkább hagyjad abba. Mondd meg neki, hogy nem fogsz megsértődni, és érezd is úgy, mert magadat kíméled meg a fölösleges szenvedéstől!
2011. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
igen,tudja hogy bejon nekem,már az elejétol,és ugy veszem észre hogy én is neki.ritkán talizunk.csak ma elbizonytalanított,hogy 2 hétig nem irtunk,tegnap irtam neki uzit,és nem válaszolt.fent volt skypen,én is,de nem irt..mint aki azt mutatná hogy nem érdekelsz...de akkor irja meg hogy,legyen csak barátság,ne bolonditson...
2011. márc. 27. 18:08
 33/44 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos az igényed...írd meg neki, hogy öntsetek tiszta vizet a pohárba és ha nem szeretne tőled semmit akkor mondja meg, hogy ne reménykedj feleslegesen.

Ez így korrekt..tudod néma gyereknek az anyja sem érti a szavát..szóval ha nem válaszol neked az mi? Mondja meg tisztességesen, hogy mit szeretne, mert amig nem egyértelmű( tudod, nem tetszel..nem szeretnék tőled semmit) addig nem tudod hányadán álltok egymással.

2011. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
igazad van.az egyik lány barátnőm ismeri és próbált puhatolózni nála felőlem,de amint megkérdezett engem,lement netrol válasz nélkül.gondolom ez mit jelent.a lány barátnőm szerint nem akar semmit,mert irt vele,és úgy vette ki az írásaiból..azt tanácsolta hogy egyelőre hanyagoljam,hagyjam őt békén,figyeljem a reakcióit,hogy keres-e vele vagy sem..de nem reménytelen..de én ennek ellenére nem adom fel,kitartok,nekem többet megér annál minthogy feladjam..vagy o vagy senki,vigaszdíj nem kell!
2011. márc. 28. 00:19
 35/44 A kérdező kommentje:
én 2 hete,ezt irtam neki:szia.amiota megismertelek,beloptad magad a szivembe és megszerettelek.szeretnék veled járni,mert ugy érzem te vagy az a lány akit mindig is kerestem..kitarto vagyok láthatod,hisz a mai napig nincs barátnom,mindenki kozeledését elutasitottam,mert én csak veled lennék igazán boldog...ha ugy gondolod hogy nem akarsz semmit tolem,akkor ird meg és békén hagylak,érdekel hogy mit érzel,és akkor nem reménykedem hogy valaha is lesz koztunk valami..de nem irt a mai napig erre semmit...csak lájkol,szivet kuld..
2011. márc. 28. 13:29
 36/44 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, hogy a leányzó " szívet küld?


figyelj..várj, hagyjd leülepedni benne a dolgokat és ne keresd egy ideig..aztán ismét keresd...de ha nagyon nem válaszolgat akkor egyértelműen kérdezz rá, hogy mi van?

Érted ha nem kellesz semmi gond, de egyszerűbb ezt megmondani, mint sunyi mód hallgatni...


A hallgatás egyébként is beleegyezést jelent, nem visszautasítást, szóval ha tetszik neki ha nem vagy mondja meg, hogy hagyd békén és te tovább tudsz lépni vagy nyomuljál...


Én nem adnám fel..pláne, ha azt se tudom, hogy feladjam-e

és hogy itt sokan írják, hogy hagyd..de ezek a tanácsok nem teljes körűek, hiszen a teljes történetet mi miért van csak te és a lány tudjátok..hajrá!

2011. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

egy példa miért nem 100%-osak a tanácsok( az enyém se!!) mert a részleteket nem tudni..pl egyszer sopánkodtam havernak, hogy a csaj amikor leültem mellé elült mellőlem és a közénk lévő székre tette a táskáját...haver erre: a csaj sz#rik rá..biztos van pasija.


Nos azt elfelejtettem közölni, hogy előtte a barátnőjét puszilgattam meg(direkt, de egyébként anno ez egy játszma volt köztem és a kiszemelt között, mert 16 évesen ez a tegyük egymást féltékennyé játék volt a menő) és előtte egy másik haveromat előttem hívta el sétálni( ja a haver mesélte, hogy semmi nem volt és végül a csaj lemondta a sétát, majd rólam kérdezősködött, hogy szerinte én majd erre mit reagálok)..na én akkor a barátnőjét puszilgattam össze és leültem mellé ő elült mellőlem..akinek meséltem reakció: Sz#rik rád....


Ja azért jártunk utána....


Szóval a teljes storyt csak te és a csaj tudja...

2011. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
igazad van.a legjobb az lesz ha most hanyagolom,ha akar valamit vagy gondolkozott a dolgokon,akkor tudja hogy hol érhet el.
2011. márc. 28. 18:59
 39/44 A kérdező kommentje:
ugy látom tetszik neki valaki.vagy már lesz valakije a fecebookon ez tisztán kiveheto..hogy lehet valaki ilyen??tudja hogy vagyok utána és reménykedem,lassan osszejovoben van valakivel...megirhatná hogy bocsi,legyunk csak barátok...látom,mennyire vagyok neki tobb mint barát,ha az lennék oszintén leirná amit érez és gondol..nekem ez rosszul esik:(
2011. márc. 28. 21:03
 40/44 A kérdező kommentje:
lehet azt hiszi hogy ha nem ir és nem válaszol,békén hagyom.gondolja vegye észre magát,ebbol hogy nem irok neki választ.bizik abban hogy majd csak elfelejtem engem...ezek csak feltételezések,de sosem lehet tudni,hogy mi jár ilyenkor egy lány fejében...vasárnaptol nem irok neki,nem is lájkolok neki,se semmit.lehet majd meglep azzal hogy o felentkezni fog nekem..de ki tudja...
2011. márc. 29. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!