Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy vége?

Figyelt kérdés
Több,mint 3 évig jártunk,de én már az utobbi időben nem szerettem,és most hétfőn vége lett(de bennem ez már eldölt hamarabb) és nem képes megérteni,hogy már nem akarok vele lenni..fenyegetőzik,ma el a akar jönni hozzám és beszélni akar a szüleimmel,hogy milyen is voltam valójában vele,és hogy mit tettem..le akar járatni előttük,és rosszat akar nekem,6 hete levelezek egy másik pasival,és eléggé komoly köztünk a dolog,és nemsokára találkozunk és valószínű,hogy összejövünk,ez az exem megtudta,és szét akar választani minket,nem bírja elfogadni,hogy boldog vagyok mással...mit tegyek? vároma válaszokat!! 19/L
2011. márc. 25. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Most hétfőn lett vége, és 6 hete levelezel a másik pasival?


Akkor tényleg nem szeretted. Persze arra sincs garancia, hogy fordított időrendben (előbb szakítasz, aztán keresel új kapcsolatot) minden szépen, simán és közös megegyezéssel ment volna, de úgy legalább tisztességes lett volna az eljárásod. Amit általában a másik fél is értékel. (Ha nem is rögtön az első pillanatban.) Ez így most elég kusza lett, nem csoda, ha rosszul érzed magad benne. :(

2011. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Keress egy csajt, akinek bejön a volt barátod, és "küldd rá"!

Rögtön elfelejt majd.

2011. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy azért az tényleg disznóság részedről, hogy úgy voltál vele, hogy nem szereted. Vagyis kihasználtad.

Hát te tudod.

2011. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rosszul vagyok az ilyenektől-.-
2011. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6 hete levelezel egy pasival, és most szakítottál. Tudod mit? Megérdemled.
2011. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 év az 3 év. És tényleg nem szépen zártad le. Joggal érzi azt, hogy neked csak addig kellett, amíg nem találtál valaki mást helyette. Beszéld meg vele ezt és legyél nagyon bűnbánó.
2011. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hé! Talán valóban nem volt fair, ahogy a dolgot intézte, de ez még nem jogosítja fel az exet, hogy visszatolakodjon az életébe, és még a szülőket is belekeverje, aminek végkép nem tudom, mi értelme lenne. Régóta érlelődött a szakítás a kérdezőben, és most sikerült elhatározásra jutnia. Ne csináljatok úgy, mintha nektek pikk-pakk menne a szakítás 3 év után, és mindig helyesen cselekednétek. Az exet ne engedd be, ha megjelenik, az újjal pedig beszélj erről, nem árt, ha tud róla. Így ketten megakadályozhatjátok, hogy az ex közétek álljon.
2011. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott,hogy mindig őszinte voltam az exemhez! tudd mindenről,és sokszor könyörögtem dolgokért,és egy ideig változott,aztán úgyanugy ment minden elöröl és türelmes voltam hozzá,nem érdekellte,hogy mit kérek,mindent fél várrol vet,sőt milthét pénteken felpofozott!!! és ez szép szerintetek? nem csak én vagyok a hibás!!én sokszor mondtam neki,h változtassunk sok mindenen,de nem érdekellte,..
2011. márc. 25. 17:37
 9/10 A kérdező kommentje:
és igaza van az utolsó hozzászolónak!!
2011. márc. 25. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ha szakítasz valakivel akkor az bunkóság gerinctelenség hogy azonnal hopp egy masik pasikarjai közt kötszki, én meg értem az exedet , mert ez nem volt tisztességes vele szemben, még jó hogy akkor elhordott teged mindennek , meg is érdemelted, a szakítast mért nem lehet úgy el intézni hogy ne törd össze a másik fél szívét mégjobban? Nem mindig saját magadra kell gondolni hanem figyelembe kell venni azt is hogy ő mit érez, mért várod el valakitől hogy úgy kezeljen teged mint ha egy királynő lennél ha te nem kezeled őt úgy mintha király lenne ? Meg is érdemelted azt a pofont tőle, ha olyan gyorsan túl leptél rajta nem is szeretted őt igazán csak kihasználtad.
2021. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!