Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az ideális férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális férfi egy tini lánynak?

Figyelt kérdés
16 fiú...
2011. márc. 25. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Egy tini lány minek akar 16 fiút magának?
2011. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
relatív :) változó ezt így nem lehet megmondani
2011. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Minél nagyobb raj, divatbúza, aluliskolázott, atomtapló, retardált, arcoskodó kötsög. A minimális kivételtől eltekintve ezekről ábrándoznak. Példa: VV Béci
2011. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Talán egy ideális fiú...


Erre senki sem tud válaszolni, mivel minden lány másképp van összerakva, így más-más az ideáljuk is.

2011. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha a mai divatot vesszük figyelembe, akkor b*zi!
2011. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tom...Én 15 éves lány vagyok,és ovi óta nem voltam szerelmes..sztem lehet,hogy túl válogatós vagyok meg ronda...de a fiúkkal még csak beszélgetni sem szoktam...Az a baj,hogy most nagyon bunkó,kicsapongó életet élnek!Számomra a tökéletes pasi nyugodt,udvarias,van egy ész is a fejében.Ha külsőre is jó az csak egy plusz lenne...Szerintem most leírnak egy csomó dolgot majd,külső és belső tulajdonságokat is egyaránt de ez minden lánynak más!Igazából az ember a "másik felét" keresi ilyenkor és ez mindenkinél más!Sok sikert!Ne add fel!Egyszer rád KELL hogy találjon a szerelem!(Legalább is én ebben reménykedem ebben,mert jó lenne már szerelmesnek lenni) :)
2011. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mint sp ...
2011. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja, kb ilyen nyálas segglukak mint sp, meg justine biber
2011. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem egy kb.korombeli vagy 1evvel idosebb srac. Olyan, akivel barmikor barmirol beszelgetek, es jokat nevetunk egyutt. Legyen kedves, figyelmes, es neha neha kapjak tole egy kis dicseretet is. :) 16/l
2011. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16:45

elég hülyeség ezt mondani minden fiúról hogy bunkó, kicsapongó életet élnek. Látszik, hogy nem szoktál fiúkkal beszélni :D.

17/f

2011. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!