Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted milyen az ideális nő, illetve az ideális férfi?

Figyelt kérdés
Természetesen ha nő vagy akkor az ideális férfire , ha férfi vagy akkor az ideális nőre várom a választ!
2011. júl. 8. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ideális.
2011. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan, akit a hibáival együtt is tudok szeretni.

23/L


Amúgy:

Úgy viselkedik, hogy testileg-lelkileg biztonságban tudom érezni magam mellette.

2011. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elcsépelt lesz , de mégis :

Kiegészít engem.

2011. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Biasa ***** válasza:
Az Ideális férfi tulajdonságai az én szememben:tisztelettudó,megbízható,őszinteség,segítőkészség,humor,problémamegoldó-készség,türelem,élet-és emberszeretet,jó beszélgető és vita partner,házias, no és imád engem!(a lista nem teljes:)
2011. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkinek más
2011. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
külsőre mindig az az ideális aki iránt épp többet érzek.
2011. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra az lenne az ideális nő aki iránt erős vonzalmat éreznék, és együtt akarnék lenni vele, mert most akárkinek lehet akármilyen teste és arca, ha nem érzek iránta semmi olyat, akkor az mind egytől egyik a nem ideális kategóriába sorolható számomra.
2011. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs ideális férfi vagy nő, csak tolerálható hibák vannak.
2016. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!