Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Fiúk! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! Nektek milyen az ideális nő/férfi? Milyennek kell, hogy legyen számotokra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első és legfontosabb a stílus és az élethez való hozzáállás. Ha ez megvan akkor a többi tökmind1. (Tudva levő hogy a szerelem vak)


De azért én úgy vagyok vele hogy felülről lefelé. A Feje legyen rendben, (mind kinézetileg mind agyilag) aztán ...


Azt hiszem itt már nem kell részletezni.


17 F

2010. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Adjon magára!!!

Ne legyen büdös, tisztálkodjon tiszta, ruhákba járjon (nem muszáj drága ruháknak lenniük, de tiszta legyen!)

Külsőről nagyjából ennyi.


Belsőleg már válogatósabb legyen:

TUDJA kimutatni az érzelmeit! (sajnos ilyen lánnyal eddig még nem találkoztam)

őszinte, megbízható, becsületes.

és ne legyen k*rvás előélete...


szerintem túl válogatós vagyok és magasra teszem a mércét, mert ilyen lánnyal még nem találkoztam.


22F

2010. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legfontosabbak: jó illat, jó kisugárzás, adjon magára, legyen okos (ép értelmű véleménye legyen a a dolgokról), ne "nagyzoljon", vagyis ne mondjon nagyokat...

Ami még elengedhetetlen számomra, az a HUMOR, jókedv, vidámság, életkedv, és a bajban (is) számíthassak rá...


20/L

2010. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21:23


Keresgélj akkor ;)


[előző]

2010. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Nézzen ki jól!

Nyelje le!


asszem ennyi :D

17/F

2010. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:30: majd keressen engem, aki akar, jelenleg sokkal fontosabb dolgaim is vannak, mint pl. a tanulás, a munka és a sport, ez utóbbi remélem végigkíséri az életemet, úgyhogy nincs időm keresgélni.

és különben is, kik vagytok ti, hogy keresgélni kelljen benneteket? én úgy gondolom ezek után hogy én is lehetek olyan értékes hogy egy lány engem keressen...

2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pl sose a külsőt alapján döntök. Persze az is fontos.

Amikor legelsőnek találkoztam egy sráccal, külsőre nekem nem jött be. Filmeztünk egyet, beszélgettünk. Nagyon aranyos, kedves és megértő srácnak ismertem meg. Mint az elején említettem, külsőre nem jött be. Viszont 1év 3hónapja vagyok vele. Mindennél jobban szeretem őt és Ő a mindenem! Szerelmes vagyok belé!!!

Mindig tudja, hogy lehet felvidítani.

Mindig tudja mire vágyom.

Romantikus, gyengéd és szeret.

2010. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

legyen szép szemű, mosolygós, kedves, figyelmes, humoros, lehet idióta (a jó értelemben :D), nagyon nagyon nagy előny, ha punk, ha nem mond nemet az alkoholra, cigire, ha hasonló az ízlésünk, ha tudok vele bulizni, koncertekre járni, nálam fontos, hogy ne legyen olyan kis vékony gyerek, de ne is legyen egy kigyúrt állat, inkább a kicsit pocakosabbak jönnek be (de ne legyen túl kövér), legyen magasabb nálam valamivel (170 centi vagyok :D), szőrtelenítsen intim helyen és hónaljon, nyugis természetű legyen, de ha a helyzet úgy hozza, megvédjen, legyen jószívű, és velem rokon lélek, aki elfogad úgy, ahogy vagyok, és akinek nem csak a saját élvezete, öröme számít, hanem a partneréé is. nem kell egyetemi végzettség, de azért ne legyen túl buta, és számít nekem, hogy érzelmes ember legyen, aki nem fél megölelni, megcsókolni vagy a kezemet fogni a barátai előtt, és aki kimutatja, mit érez, és őszinte ember :D jahh, és előny, ha szőkés hajú és bolondos természetű :P :D

na, ő álmaim pasija. ja, tényleg! ő már a párom, elnézést kérek :P én álmaim fiújával járok, juhééé :D


15/L

2010. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!