Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rendes 16 éves lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rendes 16 éves lány? (szűz) ÉRDEMES VÉGIGOLVASNI!

Figyelt kérdés

16F vagyok és még nem volt barátnőm,mert elsőnek olyat szeretnék,hogy neki is én legyek az első.

olyan 15-16 éves lány gondoltam tökéltesen itt lakok vidéken Pesttől 30km-re szval,nem lesz nehéz dolgom.

És most ott vagyok,hogy újabb csalódás egy olyan lányban,akit nemrég óta ismerek és mikor már kezdem megszeretni megtudom,hogy van barátja :S:( 15 éves lány,tök ártatlan és van egy 19 éves barátja hát mondom .... ___nyád -.-

És ez már nem az első. Miért van az,hogy egy olyan lány aki tök ártatlan,15-16 éves lényegében egy hulladék gec! kurv@ és mindenki mondja,hogy ne általánostsak,de ez van.

Szerintem már az összes egy r!banc és nem változik a véleményem,ha minden egyes lány aki megteccik kiderül róla,hogy egy .... az.

Bocsi,az általánosításért,de nagyon kivagyok,hogy egyszerűen itt vagyok most leszek 17 (szűz(,mert keresem az igazit és azt veszem észre,hogy egyretávolabb vagyok minden egyes perccel,mert lehet,hogy van egy lány aki ma még rendes,holnap összejön egy gyerekkel,holnapután meg már meg van b@szva és sz@r érzés,hogy velem nem ez lett volna,mert én nem ezt látom egy lányban (csoda mi ? )

és utána meg az összes sír,hogy dobott meg nem töődik velem-.- Bocsi,hogy hosszú lett,de kivagyok most egy kicsit:S


2010. nov. 28. 21:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
86%
21 vagyok és még nem volt barátnőm.
2010. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
57%
Ez van...Itt tart a mai világ Azért vannak még "érintetlen" lányok. Én is 18 voltam mikor megtörtént. Szóval ne csüggedj:)
2010. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretsz vkit, nem mindegy, szűz e vagy sem? nem számolhat minden lány azzal, h jaj, várok még mert hátha jön xy aki azért dob majd mert nem vagyok szűz...lehet, h úgy gondolta, az a valaki, akivel elvesztette, megérdemli, de megbánta, kész, nem tud rajta változtatni...senki nem láthat a jövőjébe
2010. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerü pont a legrosszabb korosztályban vagy minden lány 14-15-16 évesen már szabadulni akar a szüzeségtöl mert olyan buták hogy ha az osztálytársaik már elvesztették akkor nekik is el kell, ez baromság meg az is hogy valaki azt hiszi mekkorra menö lesz ettöl, de ez van. Ismerkedj beszélgess és reménykedj hogy találsz olyan lányt aki még érintetlen....
2010. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert 19 éves barátja van, miért ribanc? Ezt nem értem. A lányok korábban érnek (agyilag is).

Mikor 15 voltam nekem is 19 éves barátom volt. Azért mert míg a korombeliek a krétadobálásnál meg közös recskázásnál voltak leakadva, a barátommal tudtam értelmes dolgokról beszélgetnie, elmenni ide-oda. Ettől még nem gondolnám, hogy ribanc voltam:D Főleg, hogy 3 évig jártunk....

2010. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Pontosan. Nem lát senki a jövőjébe,de annyit megtehet szerintem,hogy nem fekszik le egy olyannal aki tök egyértelmű,hogy csak meg akarja b@szzni....
2010. nov. 28. 22:00
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Erről nekem FankaDeli sorai jutnak eszembe:


"Az a pucsítás, amit ti 15 évesen levágtok,

Aztán meg csodálkoztok, hogy 5 év múlva elváltok..."


De a kérdésre válaszolva:


vannak még rendes 16 éves lányok, még ilyen tekintetben is "rendesek". Bár az én szememben akkor rendes egy lány, ha szerelemből van együtt a párjával, s akkor tulajdonképpen szinte mindegy, hány éves.

2010. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
Már ne is haragudj, de szerintem VELED AZÈRT nem akar senki sem komolyan kezdeni, mert igen alpári (trágár) a stilusod. Ilyen bunkóval nem kezdenék még akkor se, a te lennél az egyedüli fiú az egész világon.
2010. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
15 vok és szűz (Y)
2010. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

"15 éves lány,tök ártatlan és van egy 19 éves barátja"

De ebből szted miért teljesen nyilvánvaló, hogy csak meg akarja b@aszni?

Velem sem azért jött össze a barátom, mert szexhiánya volt, és gondolta majd megfektet...hanem bármilyen hihetetlen, szerelmes lett. Ahogy én is. Soha nem is erőltette a szexet, akkor történt meg, mikor én akartam. (Elhiheted, eleget várt rá)

2010. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!