Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rettenetesen elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Van egy haverom,aki nagyon tetszik. Barátnőmnek azt mondta hogy nem tetszem neki,tegnap mégis a buliban többször nézett,amikor a party a vége fele közeledett,akkor a DJ mellett táncoltam,és őis,és többször odaézett,a tekintetünk is találkozott,de elnéztem,ez ment egy párszor. Aztán ő egy szinttel feljebb volt,és onnan is nézett(bnőm mondta),és mikor egy csaj vállát masszírozta(ugyanúgy egy szinttel feljebb volt),akkor is engem nézett,és mikor ránéztem nem nézett volna el,és egy csajjal ott tök jól elvolt,aztán így néha rám pillantgatott,hátra nézett,a közelemben táncolt. De nem jött volna oda,meg semmi,csak mikor észrevett,és elment mellettem, akkor a szemembe nézett és mosolygott. Msnen se szokott írni,meg semmi. :(

16L


2011. márc. 26. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet,hogy megprobal majd visszaelni azzal,hogy tudja,hogy tetszik neked.Legyen meg a noi buszkeseged,es hogyha oda kerulne a sor ,hogy o kezdemenyezne,ne menj egybol bele.A fiuk altalaban azt szeretik ,akit nehez megkapni,nem pedig azt aki ugymond talcan kinalja magat.


Legy okos es meglatod minden oke lesz:)

2011. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért nemis mosolyogtam rá,csak fapofával táncoltam tovább,próbálok hűvös maradni,csak nehogy megutáljon. =/ Amúgy már smároltunk is amikor áthívott. És ő kezdeményezett,simogatott,nem volt durva.
2011. márc. 26. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne feledd el,hogy eleinte mindig minden kapcsolatban szep es jo,es csak kesobb mutatja meg az ember az igazi arcat.Szerintem gondold meg jol,hogy er-e annyit ez a fiu neked?Ami a legfontosabb,hogy ne add konnyen magad!
2011. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

13:40 Bocsii,a te válaszod hasznos,csak félre nyomtam. :S

Nem járunk,soha nem volt köztünk semmi,de nekem azt mondta amikor smároltunk hogy tetszem neki,utána meg bnőmnek azt hogy nem tetszem neki,most meg nekem azt hogy senki nem jön be neki.

2011. márc. 26. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A mondas ugy mondja..ne szaladj olyan szeker utan ,amelyk nem vesz fel.Cselekedj te is eszerint.Meglatod nem csak ez az egyetlen pasi a vilagon.Tole meg normalisabbak is leteznek.
2011. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!