Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak 19....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak 19. születésnapjára!?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt!Szeret sportolni(judo,foci)nem szeret olvasni,szereti a zenét.De az a helyzet hogy egy év alatt már millió alkalom volt,hogy ajándékot vegyek neki és most fogalmam sincs mit!eddig vettem már neki:millió ruhát,csomó realos cuccot,ékszert,fotós párna stb.még tortát is sütöttem.Nos most pedig valami újat kéne kitalálnom de mit?S.O.S lécci!Hülyeségek nem érdekelnek!csak értelmes válaszokat várok!köszi
2011. márc. 26. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
műpinát
2011. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
büszke lehetsz magadra!igazán értelmes vagy!
2011. márc. 26. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg valami praktikus dolgot, amire szüksége van. (egy új pénztárca, újraírhatós dvd, nemtom...)

Meg is kérdezheted, minek örülne. Nem kell tudnia, mit fog kapni, csak adna ötleteket.

2011. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Látod ezért nem kell orrba-szájba ajándékozni :) :P Én igazábol nem is értem a mai fiatalokat ( holott én is az vagyok ), hogy mi ez az ajándékmizéria. A sors ironiája, hogy épp egy ajándékboltban dolgozom :D de nap mint nap elszörnyedek, amikor bejönnek ilyen kis fiatal lányok és mindenféle barom alkalomra ajándékot akarnak venni. Talán - részemröl - az egyik legdurvább amikor a LÁNY vett egy gyürüt a fiunak a FÉLÉVES évfordulojukra... Emberek valoban itt tartunk, hogy fél évet ünneplünk?!

Bocsi az offért de ez most kijött :P

ON:

Vehetsz neki öngyujtot, vagy közös képes bögrét, vagy párnahuzatot. De például szerintem ha csak fözöl neki valami olyasmit amit szeret is, az is böven elég egy közös estére. Nem lehet mindig ujat kitalálni :)


22/F

2011. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nah a szulinapokkkal en is mindig bajba vagyok :D. ... Am. vannak olyan cicis parnak.. vagyis h 3D-s... azok szerintem aranyosak :D es en tuti olyat veszek majd a baratomnak 20dik szulinapjara... (akk leszunk egyutt 1,5 eve..) vagy pl. kozos kep hogomben? vaagy egy alsonadrag amire ra van irva a te neved.... vagy pl szerezz egy tangat,amire ravarratod a te neved.. tarts neki szulinapjan egy fergeteges sztriptizt...es utana a tangad add neki... vagy valami nagyon jo parfum?

vagy csinalj neki egy szep videot....kozos kepeitekbol,stb.. youtubon van egy csomo ilyen.... tobb otletem most nincs :D majd ha lesz meg irok ..:)

V. 17/L

2011. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én valami vicces ajándékot vennék neki, vagy ha van kedvenc csapata vagy előadója, akkor azzal kapcsolatban valamit.
2011. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fakanál azzal tud majd fákk anál
2011. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszadóknak!van pár jó ötletetek!

Aki meg baromságot írt magáról állított ki bizonyítványt!

Még egyszer köszi

2011. márc. 27. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!