Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak születésnapjára? Főleg pasik írjanak lécci! De lányok is! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátom a hónap végén lesz 21 éves...addigra lassan be is töltjük a 4. hónapot. Nem vagyok benne biztos mit vehetnék neki szülinapjára. Rocker, tehát gondoltam 1 fekete halálfejes csuklószorítóra... múltkor emlegette is, h tettszenek neki az ilyesmik (meg nem nagyon tér el a stílusunk,ízlésünk). De gondoltam arra is, h veszek 1 karláncot vagy egy medált és belegravíroztatom olaszul, h szeretlek...mindíg így szoktuk mondani 1másnak :) Aztán pedig 1ik nap 1 meglepi buli a barátokkal :D

Szerintetek melyik ötlet jönne be, melyik tettszene neki ? Ha van még ötletetek kérlek írjátok le !!

Köszönöm !! :)


2009. szept. 4. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem alkoholt, aztán igyátok meg.
2009. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor azt vedd meg, amit emlegetett, annak biztos örülne.
2009. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, én is hasonló cipőben jártam, mint te. Alig 2 hónapja jöttünk össze, mikor a születésnapja volt a páromnak, aki szintén rocker, és teljesen ötletszegény voltam, nem jutott eszembe semmi. Aztán megkérdeztem több embert is, h mit ajánlana, és a végén a sok ötletből tettem össze egy meglepetéssorozatot. Igazából teljesen mindegy, mit adsz, az a fontos, hogyan adod.

Ha ennyi mindent tervezel, sztem megvalósíthatod, de feldobhatod egy kicsit.

Én pl azt csináltam, h a 3 kis csekélységet 3 lépésben adtam oda neki. Az elsőt akkor, mikor találkoztunk, hagy higgye csak, h azzal már le is tudtam az egészet.

Aztán a másodikat a nap közepe táján, h "van mégegy meglepetésem a számodra". A harmadikat meg búcsúzáskor. És az egészet úgy foglaltam keretbe, h 2 programot is kitaláltam magunknak. Elvittem libegőzni (a dolog pikantériája, h a végén nem ültünk fel rá), majd a kedvenc teázómba.

Az ajándékok meg javarészt saját készítésű dolgok voltak: egy kis poháralátét, amit én hímeztem, meg egy süti, amit én sütöttem.

Emellett kapott még egy határidőnaplót.

No, ezeket nem javaslatként mondtam, csak h lásd: nem olyan különleges dolgok, mégis sikert arattak.

Tehát amit te tervezel, az is lehet ugyanilyen jó.


Viszont most, h már eltelt azóta jónéhány hónap, sokkal több ötletem van. :)


Hajrá :)


23/L

2009. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3 lépésben..ez nagyon jó ötlet :)

köszönöm a válaszokat :)

2009. szept. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!