Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak 29....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak 29. születésnapjára?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja ismerkedtünk meg, és már 2 hete együtt lakunk, és most lesz a születésnapja.

hiába faggatom, mit szeretne, nem tud választ adni, viszont nagyon nem vagyok képben még azzal, hogy mi volna neki hasznos, mert elég sok cucca van.

Valakinek ötlete esetleg, valami személyes jellegű tárgy vagy valami meglepi ötletet szívesen fogadok.


2011. máj. 19. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, esetleg póló/ing? ami jól néz ki, az legalább hasznos
2011. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy finom, különleges vacsorával, és süthetsz neki egy tortát. Szerintem ennyi idő után ez bőven elég, mivel még nem igazán ismered az ízlését vagy hogy egyáltalán minek örülne.
2011. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiúnak v. lánynak ?
2011. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj, a lényeg lemaradt...fiúnak kellene ajándék. :)
2011. máj. 19. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
SÖRT!
2011. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
koporsót.
2011. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
eredeti VB labdát :D
2011. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Színházjegy, ha szereti.
2011. máj. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eddig a vacsora és a színház jegy volt az egyetlen értelmes ötlet.

Ennyi idő után elég valami jelképes dolog is. Én pl. valamiféle csokinak tudnék örülni.

2011. máj. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!