Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a páromnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
A párom 16 éves lesz és rocker. Mit ajánlotok mit vehetnék neki?
2009. júl. 7. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

papírzacskót a fejére.... (-.-)"

Mi a fenéért van minden nap ebből 20 kérdés,de idegesítő..........

2009. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha rocker akkor érdemes mondjuk vmi nyakláncot...mondjuk vaskeresztes nyakláncot venni. Vagy egy új pólót amin a kedvenc zenekarjának az emblémája van.
2009. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. válaszolónak! nem is rossz ötlet a poló!=)

Nyaklánca már van az a baj!


Első válaszoló sajnálom, hogy enm tudtam, hogy mit érdemes venni egy fiúnak méghozzá rocker fiúnak. Bocs ha ezzel megsértettelek és kösz, hogy PONT NÁLAM irtál ilyet!

2009. júl. 7. 14:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne papírzacskó a fejére? Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, inkább maradj csendben, mert ezzel nem segítetted ki a kérdezőt.


Amúgy szerintem vegyél neki valami személyeset, amire régóta vágyik. Ha szeret olvasni, akkor olyan könyvet amiről tudod, hogy érdekelné, csinálhatsz neki válogatást a kedvenc számaiból, ha van kedvenc együttese olyan póló, vagy pulcsi, ha hord ékszert akkor esetleg azt. Ha zenél akkor pedig valami kis zenével kapcsolatosat is adhatsz neki. Nem tudom mennyire van ügyességed az ilyesmihez, d készíthetsz neki valamit magad. Az ilyen plüss meg ilyesmit hanyagold, általában azt a fiúk nem szeretik.

2009. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Komolyan kiboritó.

Miért vadidegeneknek kellene megmondani a sok 'mitvegyek' kérdésre hogy tui mit vegyetek a szeremeteknek?

Hihetetlen. Ha nem ismeritek ennyire a pasitokat/barátnőtöket, hogy ugy gondoljátok itt kell megkérdezni, az elég szánalmas.

tessék lehet lepontozni, nem izgat.

Ez attólmég gáz...

2009. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Thurston ***** válasza:
53%

"Hát ha rocker akkor érdemes mondjuk vmi nyakláncot...mondjuk vaskeresztes nyakláncot venni."


Beszarok. XD

Te tudod egyáltalán mi az a vaskereszt? Hogy mit jelent?

2009. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már régóta együtt vannak és sok ajándéklehetőséget ellőtt már és valami eredeti ajándékra vágyik és azért kérdezte meg, hogy adjanak neki tippeket, hátha ők már adtak valami extra ajándékot a párjuknak.
2009. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

16 éves! Nem a negyvenedik házasságiévfordulóra keres ajándékot mert már mindent ellőttek amit lehetett! :D

És ismernie kell a barátját annyira, hogy tudja minek örülne.

28L

2009. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól még lehetnek együtt pl 2éve. Annyi idő alatt el lehet lőni pár ajándékot. És miért? Csak 40. házassági évfordulóra lehet eredeti ajándékot adni?
2009. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem kell ezen szívóznotok. És már régóta együtt vagyunk 2 éve.De már tudom mit adok neki!=) Sokat segítettetek de megláttam, hogy lehet csináltatni kipárnát amire a mi közös képünket teszik rá.Nagyon tetszik és nem is olyan drága!=)
2009. júl. 12. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!