Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak/hogy csináljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak/hogy csináljam? FONTOS! Többi lent!

Figyelt kérdés
rettentően tetszik egy srác és egy suliba járunk és még csak 4x beszéltünk face-en kérlek segitsetek hogy tudnám elcsábitani hogy belém szeressen? (ő 17 én 15)
2011. márc. 27. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj baráti körébe kerülni, de hova jársz mert kicsit ismerős?
2011. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úristen...mit csinálnál ha facebook nem lenne?


17/L vagyok semmi facebookom v hasonló mégis aval vagyok akit szerettem volna és ugyanúgy suliba látta őt..


Járkálj az osztálya elött barátnőiddel,közbe szemezz vele :)

Ha visszajelzi tetszését szedj össze minden erődet és menj oda hozzá,kérd el az msn cimét :)

2011. márc. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy ismerős lehet. mert senki nem tud róla
2011. márc. 28. 11:14
 4/5 A kérdező kommentje:
és köszi
2011. márc. 28. 11:14
 5/5 A kérdező kommentje:
és egyébként Koch Valéria iskolaközpont.
2011. márc. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!