Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva a barátomra?

Figyelt kérdés

Tegnap megkérdeztem a barátomtól kb 3szor, hogy akkor kimegyünk-e megnézni a meccset, és azt mondta többször is, hogy BIZTOS hogy kimegyünk! Azt mondta, hogy majd felhív meccs előtt, hogy mikor induljunk. A meccs már félórája megy, és ma még nem is hallottam a barátom felöl. Én azért nem mentem el a családdal családi programra (pedig akartam), mert a barátommal szerettem volna lenni. Most jól megszívtam, mert itthon roohadok. Kiváncsi vagyok, milyen kifogása lesz a barátomnak.

Jogosan vagyok kiakadva? Vagy próbáljam elnézni neki?

Amúgy féléve járok a barátommal, már párszor volt ilyesmi szitu, de mindig volt valami normális magyarázata rá...de akkoris! Akkor ne mondja biztosra, és akkor inkább elmegyek a családdal csavarogni. Megint én szívtam meg.:@

18/L


2011. márc. 27. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindenkeppen vondd felelősségre!
2011. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Álljon már meg a menet,kisasszony!Nem körülötted forog a világ!:D

Arra nem gondoltál,hogy közbejött neki valami?:O

Gondolom tudod a számát,hívd fel nyugodtan!:)

Majd akkor akadj ki,ha kiderül,hogy pl. átvert...addig ne idegesítsd magad feleslegesen.:)

2011. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha kozbejon neki vmi, akkor ir 1 sms-t, h " bocsi de kozbejott vmi.. "
2011. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy közbejöhetett valami, csak már kezd elegem lenni belőle, hogy mindig közbejön neki valami, és hogy mindig én szívom meg. Mert most én is mondhatnám neki, hogy közbejött valami, mert a szüleim kitalálták, hogy családi programunk van, de nem tettem, mert én szívesebben vagyok a barátommal. Telómon meg nincs pénz, de ha lenne, szerintem akkor se nekem kéne keresnem.
2011. márc. 27. 14:19
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy már nem is él, mert elütötték...
2011. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ha tudod, hogy mindig te szívod meg, akkor miért mondod le a programod? oké h vele akarsz lenni.de ne kockáztass h esetleg koppansz.

Ne csak te hozz áldozatot érte mindig!

kérdezd meg tőle mi volt és oké. de ha folyton ezt csinálja ott már valami gond van, esetleg nem vagy neki elég fontos..

2011. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Például akkor is,ha kirabolták az utcán,és ellopták a telefonját?Vagy...annyi lehetőség van,miért kell rögtön arra gondolni,hogy átverte a barátnőjét?
2011. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert gyakrabban verik át a pasik a baratnojuket, mint h kiraboltak az utcan..
2011. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
* kiraboljak..
2011. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem akarom védeni a srácot,mert az igazat én sem tudom,de kedves kérdező,ne húzd fel magad,mert attól csak rosszabb lesz!:S

Előbb-utóbb kiderül,hogy mi volt a probléma,és ha úgy érzed,hogy nem érdemel meg Téged,akkor hagyd ott,ne szenvedj mellette!

2011. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!