Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a legtöbb pasi elvárja azt egy nőtöl, hogy adjon magára de mikor elkezd a nő költeni a külsejére akkor miért van kiakadva a pasi?

Figyelt kérdés
A párom szereti ha adok magamra.Szereti ha ápolt vagyok és tanga bugyiba vagyok de ha elkezdek költeni magamra kb.4000 f.t.értékbe(hajsampon,balzsam,deo,arckrém,testápoló) akkor azt mondja szórom a pénzt.
2011. júl. 28. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Más pénzét kell költeni ;)
2011. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
na látod,ezt én se értem...bezzeg az jó,ha jól néz ki az ember,mert ugye az ingyen van... nem általánosítok,de tényleg nem értem ezt a "gondolkodás" módot a pasiknál.
2011. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
ja, nézz ki jól a SAJÁT pénzedből...
2011. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen :-) Rá kell hagyni az egészet mondja csak nyugodtam hogy szórod a pénzt mosolyogj egyet és kész! Kíváncsi lennék a fejükre ha lenőtt zsíros hajjal büdösen jelennél meg! :) Jó az azért igaz hogy tényleg drágák ezek a dolgok de hát egy nő ennyit már csak megérdemel.
2011. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
a saját pénzét mindenki úgy szórja ahogy akarja...
2011. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen is lehet szép lenni, akár házi módszerekkel. pl. pattanások ellen nem pattanások elleni krémet használsz, hanem fogkrémet, élesztőt...
2011. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Ők se tudják mit akarnak! :) Ha azt szeretnék, hogy csinos, ápolt barátnőjük legyen akkor költeni is kell rájuk! :)
2011. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy NE látszódjon, hogy milyen kevésből jött ki. Ez a szemfényvesztés második lépcsőfoka. :)
2011. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
kölcsél magadra amennyit csak akarsz a SAJÁT PÉNZEDBŐL!!!!!
2011. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

1. én ismerek olyan lányt aki természetes állapotba is szép smink nélkül


2. Ha nem dohányzol, iszol, sminkeled agyon magad és rendszeresen tisztálkodsz akárcsak szappannal nem fog tönkremenni a bőröd és nem kell mindenféle plusz kenceficéket venni aminek szerintem a 70% szart se ér


3. A barátod nem egyenlő azzal mintha a férjed lenne szóval ha költekezni akarsz saját pénzből valószínű ő se várja el tőled hogy borotvahabot meg pengét vegyél neki.


4. És az ápolt megjelenés nem azt jelenti hogy minden hűde drága dologba jelenjél meg meg mindenféle szart vegyél meg drágán. Körmöt mindenki tud magának szépen vágni és tisztítani stb.

2011. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!