Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok május 8-án...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszomorú kérdése:

17 éves vagyok május 8-án töltöm be a 18 dik évet és mit mondhatni erre hogy tehetetlenek érzem magam lányok terén régóta miért?

Figyelt kérdés
sosem volt rendes kapcsolatom még emiatt majd lelkileg évek során meviseltnek és sokat változtam roszírányban peig én mindent megtettem annak érdekében hogy esetleg egy kapcsolatra tehessek szert így vírtuálisan sem jőn őssze meg a valóságban sem
2011. márc. 27. 16:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
szerintem nincs semmi baj, csak még nem találtad meg a megfelelőt,hidd el, ha lesz egy olyan csaj, akinek bejösz, vagy neked jön be...
2011. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én is pont május 8-án leszek 18:) amúgy én abban reménykedem, hogy már csak másfél évet kell ebben a környezetben kibírnom, aztán megyek egyetemre és ott hátha összefutok egy rendes sráccal:)

17L

2011. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A lányok buknak az olyan pasikra, akik tudnak értelmesen fogalmazni és még a helyesírásuk is jó...
2011. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kérlek titeket segitsetek nekem válaszaitokkal előre is köszi mindenkinek
2011. márc. 27. 16:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még 8-10 évig egyedül leszel. Majd 30 évesen jön el a te időd, addigra lesz saját életed és egy kis önbizalmad. Azzal majd lehet kezdeni valamit.


Vagy mondhatnám a sok hazugságot, hogy "még nem találtad meg az igazit", "majd jönni fog, ne stresszeld magad". Nem, nem igaz. Nekem is ezeket mondták ennyi idősen és azóta se változott semmi.

2011. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de valszeg csúnya vagy. 2 esélyed van: v változtatsz a külsődön (ha tudsz), v gazdag leszel. Mással nem lehet megfogni a nőket.
2011. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16:51: Végre egy őszinte ember. Bár én már lassan közelítem a 30-at, és a helyzet inkább csak rosszabb, mert szépen lassan elkel mindenki. Azért remélem, hogy a kérdező szerencsésebb lesz nálunk.
2011. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17:03 ne a saját korosztályodban keresgélj hanem lejjebb
2011. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De hát pedig magam részéről akárhogyanis de kűlsőm alapján ítélve még nem mondtak ilyet a szememben hogy csunya vagy meg ígénytelen stb...és hát a pénzről anyit hogy ha bele gondol az ember halom papír és ezt érték nem minden..ráadásul pénzel egy lányt megszerezni a legnagyobb bűn az életben.. sz akkor 1 értelműen hogy nem szeret..és sosem értettem meg az emberekben párszor hogy egyszer élűnk és ilyeneken is tul kel hajszolni törekedni bárkiért is nem elég hogy ilyen világot élünk de még ezis egy nehéz dolog már akinek..
2011. márc. 27. 17:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha beszélsz, ha udvarolsz, ha jópofizol, ha bókolsz, akkor elmehetsz a büdös p....ba! by Alekosz

És ez a baj a mai világban ha jóképű vagy izmos és bunkó akkor van esélyed. Sajnos ez rám sem igaz.

2011. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!