Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok május 8-án...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszomorú kérdése:

17 éves vagyok május 8-án töltöm be a 18 dik évet és mit mondhatni erre hogy tehetetlenek érzem magam lányok terén régóta miért?

Figyelt kérdés
sosem volt rendes kapcsolatom még emiatt majd lelkileg évek során meviseltnek és sokat változtam roszírányban peig én mindent megtettem annak érdekében hogy esetleg egy kapcsolatra tehessek szert így vírtuálisan sem jőn őssze meg a valóságban sem
2011. márc. 27. 16:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát ezaz pont hogy mindenkit pénz dominál de mivel ezzel legalábbis én tisztában vagyok így nem is kéne csaj se így se ugy ..őn magamért szeressen az a valaki ne a pénzemért legyek tulajdonságomnak szépségileg stb...kiváló ember..
2011. márc. 27. 17:53
 12/15 anonim ***** válasza:
De most odamész egy csajhoz, nem látszik rajtad hogy mennyi pénzed van, mégis elhajt egyből. Pedig a külsőd alapján akár lehetnél milliomos is.
2011. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát igen de mit tegyek ...?S:
2011. márc. 27. 18:08
 14/15 A kérdező kommentje:
Most töltöttem be a 18 -dik évem és nagyon rossz a lelki világom abban a tudatban lenni hogy ovodások elöbb fognak kezet járdát járva mint egy 18 éves én már nem nagyon tudom hogy mítegyek
2011. máj. 11. 01:21
 15/15 A kérdező kommentje:
én meddig várjak egy szerelmi bakk lövésre mert ha az eljön az idők után elis megy :S
2011. máj. 11. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!