Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A múltja miatt nem kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltja miatt nem kívánom testileg. El fog ez múlni?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a barátom múltja számomra elég gusztustalan. Össze-vissza leállt mindenkivel. Mind primitív, csúnya és buta. Ezt nem tudtam róla csak idővel derültek ki a dolgai.

Lelkileg nagyon szeretem, de amikor odakerül a sor, hogy szerelmeskedünk valahogy elkap az undor. Az villan be mintha én is csak sorban állnék nála pedig tudom, hogy nem. Tudom, hogy senkije sincs rajtam kívül. De nem kívánom, nem vonzódom hozzá testileg. Az elején amikor nem tudtam ezt az egészet még élveztem is, de most már inkább csak undorodom. Egyáltalán nem szeretek vele szeretkezni. Utálom azt is, ha nyúlkál.

Hogy tegyem túl magam ezen? Vagy, hogy felejtsem el? Tudnátok erre valami okosságot?


2011. okt. 7. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ott, mert ha undorodsz tőle az már régen rossz.Nekem volt egy munkatársam aki együtt volt egy pasival mert jó ember volt, de undorodott tőle szex közben mert nem volt férfias.Be is csukta a szemét és mást képzelt oda, volt, hogy le sem feküdt vele sokáig.Megcsalt több hapsival és a végén szakítottak is.

Lehet én is így volnék vele mint Te amúgy, mert én se szeretem ha egy pasi mindenféle nővel dugványozott előttem.Valakinek ez nem számít, de úgy látszik nekünk igen.

2011. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyszerű a válasz a te esetedre.Te nem szereted a párodat.A múltja csak kifogás a részedről.Meg is mondom hogy miért.

Ha valakit szeretünk akkor a múltjával együtt szeretjük.Senkinek nincs joga a másik múltját felhozni,főleg ha nem volt részese benne.

Neked kapóra jött,hogy a párodnak ilyen múltja van..Ha egy szűz pasi lett volna akkor most az lenne a gond.Inkább hagyd a fenébe,mert a te viselkedésed gusztustalanabb mint a párod múltja.

2011. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha undorodsz tőle.:S

Annyit tudok mondani, hogy gondolj bele abba, hogy most veled van és ő szeretne egy új életet kezdeni a régit szerintem már maga mögött hagyta.

Nem tudom mit mondhatnék még.

Ha ez nem megy, akkor szerintem ne erőltesd.

2011. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:39


Nem mindenki olyan , mint te, hogy így egész egyszerűen elfelejtse a párja múltját. Van akit tényleg zavar, hiába szereti úgy ahogy van, mert igen így is szeretheti még akkor is ha te nem tudod ezt elképzelni.

Gusztustalant meg miért mondasz a kérdezőre így láthatatlanban, nem is ismered.

2011. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

82% vagyok

Ha mindenki a múlt miat így gondolkodna akkor senki nem választana magának párt.Nem tudom ti hogy reagálnátok arra,ha fülig beleszeretnétek egy férfiba,akit férjnek,esetleg a gyermekeid apjának gondolod,de a férfi kijelent,hogy undorodik tőletek a múlt miatt,mert ő előtte lefeküdtetek 2-3 esetleg 10 fiúval.Akkor magyarázkodsz,hogy ez a te múltad? akkor még nem gondoltad hogy komoly kapcsolatod is lesz??A srác lehet hogy nagy dugógép volt,de tegyük fel,hogy fülig szerelmes a lányba,és úgy érzi ő az akit el akar venni idővel.Milyen már az hogy együtt járnak de nem vallja be neki,hogy undorodik tőle a múltban lévő sok nő miatt??

2011. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csodálkoznék rajta. Mert elfogadnám, hogy nem mindenki úgy reagálná le a dolgokat, mint pl te. Mindenkinél másképp csapódik le az, hogy ha megtudja a párjáról, hogy miket csinált a múltban, ami nem volt túl jó dolog...

Nem minden ember egyforma itt sem, ha erről a témáról van szó.

Épp azért írtam azt, hogy a fiú most vele van a kérdezővel, és szeretne egy új életet kezdeni, egy reményt kapni, gondolom a múltját már rég el is felejtette.

"Milyen már az hogy együtt járnak de nem vallja be neki,hogy undorodik tőle a múltban lévő sok nő miatt??" Mivel feltette kérdésnek, ezért motoszkál benne a gondolat, hogy mi is legyen most akkor. Össze van zavarodva, ez érthető. Lehet, hogy most annyira összevan zavarodva, hogy nem tudja, hogy mit tegyen. ezért is tette fel a kérdést.

2011. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De elmondtam neki gusztustalan az amit csinált. Azt mondta ő is tudja,de megpróbál változtatni közeledésén. Max. 1hónapig ez működött is, de most kb így jön oda h: fúú cica de jó a segget..blabla..mondom összekavarsz valakivel!
2011. okt. 7. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem jó hozzáállás a másik múltjával foglalkozni. a közös élet onnantól kezdődik, hogy megismertétek egymást, nem kell a múltat hánytorgatni. úgy gondolom mindenki életében vannak olyan dolgok, főleg a múltban, amire nem büszke, ha újraélhetné az eseményeket akkor másképpen csinálná.

ha szereted, akkor a múltjával együtt is szereted.

2011. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Én sem tudnék lefeküdni egy olyan emberrel, akiről tudom, hogy *aszott boldog-boldogtalant. Nekem sem kéne olyan "zokni" amit már 1000 ember felhúzott a lábára. És ezt nem azért mondom, mert különb volnék bárkinél is! Az én testem az enyém, én döntöm el kinek engedem meg, hogy hozzám érjen, és ha én úgy érzem nem kell a másik érintése, mert undorít, akkor nem. Szerintem ezt mond meg a srácnak, hogy neked ez nem jó. Magyarázd el, semmiképpen ne hagyd ott faképnél szó nélkül, mert azt nem hiszem, hogy megérdemli. Nem vagyunk egyformák, valaki képes kizárni ilyesmit, van aki nem tudja elfogadni, ez van...
2011. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Az én exem is úgy szexelt velem a végén, hogy nem is élvezte, csak hazudta, hogy jó. Hihetetlen rossz érzés utólag megtudni.
2011. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!