Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy jobban megismerjen?

Figyelt kérdés

van egy srác a sulinkba jár..11.es.és én 9.vagyok.

és nekem nagyon tetszik együtt voltunk egy buliba ott megismertük egymást felvettem msnre és minden nap beszélünk msnen meg suliba köszön..de igy nemnagoyn sozktunk találkozni..kérdeztem hogy mit gondol rolam és mondta h még nem ismer és nemtudja de hogy egy vicces lány vagyok.és akkor kérdzte hogy én rola és én mondtam h nekem bejön meg h többet akrok mint barátság...és modnta h még nem ismer de ha megismer akk lehetne több is..

hogyan ismerhetne meg?


2010. máj. 2. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyere fel hozzám egy fincsi habos kakaóra meg sütire és elmesélem neked!
2010. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el vele moziba, sétálni esténként, szervezzetek külön programokat!! :D
2010. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen mindig kihivom hogy jöjjön ki sétálni. és akk mondja hogy most nemér rá mert mindig a legjobb barátjával van(aki lány és alány szerelmes belé de a fiu már nem egyszer mondta meg neki h bocs nem nem az este) és hát sose jön el velem sehova:S de suliba meg msnen meg amikor véletlen öszefutunk olyan jol elbeszélgetünk és olyan jol érezzük megunkat
2010. máj. 2. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova akkor. Akár sétálni is, de ne a suliban közelíts felé. Ha azt mondta lehetne több is ha ismerne, akkor biztos tetszel neki valamennyire szóval innen simán befuthatsz :D

És maradj olyan mint msn-en, ne kezdj pánikolni.

2010. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de ha egyszerüen nem akar velem találkozni??sose jön el?akkor?:S

most is áthivtam hozzám mert jöttek át osztálytársai és mondta h bocsi ma nem ér rá mert h azzal alánnyal talizik..de hogy legközelebb jön:/

2010. máj. 2. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Passz. Akkor olyanra hívd ami marhára érdekli őt. Arra csak nem mond nemet. És tervezd meg előre ne hirtelen hívd át. Akár msn-en kérdezd meg előtte való napokban, hogy jönne-e veled. Próbálj meg ne annyira nyomulósnak tűnni, lehet ez nem jön be neki.
2010. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!