Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék normális pasit akivel komoly kapcsolatom is lehetne? Nem csak pár hónapos kapcsolatra vágyom. Aranyos és Romantikus pasik hol bujkálnak? Vagy már nincs is? Már ki is haltak mint a dinók? :D

Figyelt kérdés
Miért a "Csak szex és más semmi" van mostanság?
2011. márc. 28. 23:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem meg pont a fordítottja volt a legutóbbi kapcsolatom. A barátnőm (régebbről ismertem, szolid, kedves lánynak ismertem meg) már 3. nap szexelni akart, és kb minden napunknak is ebből kellett volna, hogy álljon az elképzelése szerint. Beszélgetni se nagyon akart, 2 hónap alatt vége is lett, mert egyszerűen én túl érzelmes voltam, ő meg túl szexmániás, és az elvárásai miatt nem is tudtam abban olyan jól teljesíteni. 21f
2011. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik bujkál mert párszor már hazavágták az érzéseit, van amelyik meg attól még, h kedves, romantikus erős maradt és nem adja fel. Utóbbi csoportba tartozom, kb egy lépés választana el egy lánytól aki régóta ismer, bejövünk egymásnak és tudja, h törődnék vele stb, sajna a nagyarcú idióták átvágták már párszor, emiatt is vágyik olyan pasira előző kapcsolata óta aki rendes, nem veri át és most mégis amikor itt a "nagy" lehetőség bedumálta magának h ő bonyolult és vele nem járna jól senki, így én se úgyh kicsit megnehezítette a dolgomat ezzel. Szal a történetemmel csak azt akartam mondani, h igen vannak ilyen pasik, egy kis szerencsével te is összefuthatsz majd egyel sőt olyannal is amelyik mer is kezdeményezni csak ne akk bizonytalanodj el amikor ott áll előtted.
2011. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vok, és engem is sokan aranyosnak tekintenek, mondják is többen, és tökre nem zavar :) Mondjuk én inkább annak örülök, hogy nem bunkóznak le. Egyszerűen beszélek velük kedvesen, normálisan, figyelek az érzéseikre, és szerintem ez jó.
2011. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

ma 00:01:

én aranyos vagyok és járok diszkóba, szóval ez így konkrétan nem igaz.


ma 00:08:

nincs semmi egom, de ki merem mondani hogy en aranyos, kedves, meg rendes vagyok. anno suliban is volt egy jatek, es mindenki szerint rendes vagyok. megse kellettem eddig senkinek. mert h, aranyos! vagyok.

2011. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
ja es 00:05 vagyok.
2011. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
utolsó, te is megtalalod azt, aki neked kell, ne aggodj! :)
2011. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Itt bujkálok. Csak így senkinek se kellek, ezért b verzió kicsit más képet mutatok magamról, nem játszom meg magam csak ferdítek egy kicsit a kezdeteknél utána önmagamat adom így beszokott jönni. :) De most per pillanat semmi nincs mert nem kerültem normális lány közelébe. :D
2011. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
utolsó, nem kell ferditeni a kezdeteknel.. pont h akkor kell nagyon is őszintének lenni.. na meg persze, aztan is!
2011. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Én hiába vagyok normális ha az arcom nem jön be senkinek. Állandóan az elvált konyhásnéni alaktú nők keresnek. Kösz de nem.
2011. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
ugye ez csak költői kérdés volt? amúgy az összes megmaradt ilyen pasi aki még nem halt bele a nőnélküliségbe az itt írogat az oldalon. szóval jelen.
2011. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!