Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék normális pasit akivel komoly kapcsolatom is lehetne? Nem csak pár hónapos kapcsolatra vágyom. Aranyos és Romantikus pasik hol bujkálnak? Vagy már nincs is? Már ki is haltak mint a dinók? :D

Figyelt kérdés
Miért a "Csak szex és más semmi" van mostanság?
2011. márc. 28. 23:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Az őszinteség elmehet a sunyiba.Én az a típus vagyok,akinek ami a szívén az a száján.Sok-sok veszekedés volt már ebből,mondjuk nekem van barátnőm.A kérdéshez is hozzá fogok szólni,de előbb még annyit írnék,hogy azért durva,hogy hány huszonéves srác van,aki normális és még barátnője se volt.Egy lányt könnyebb "megszerezni",mint megtartani..!Még akkor is,ha a kiszemelt leányzó annyira elérhetetlennek is tűnik.Engem is mindig learanyosoznak,még az idősebb nénik is,nekem is a tököm tele ezzel a szóval,közhely,csak mondani kell ránk valamit,abc sorrendben ez az első jelző,ami a nők szótárában van,ezért kapjuk ezt.Romantikus,normális pasik is élnek életet,nehezebb velük összefutni ez tény...,de léteznek.
2011. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

ma 00:37 Úgy értem a ferdítést, hogy azt mutatom magamból, hogy minden a legnagyobb rendben. Mintha világ életemben jól értettem volna a lányokhoz tehát nem mutatok semmit ami az idegesség jele lehetne. Igazából mikor olyan helyzetbe vagyok nagyon izgulok legbelül stb... Szívem 150-el ver de a kezem nem remeg. Még annyit,hogy, a lányok nem szeretik az izgulós fiúkat csak ezért vagyok ilyen. :)

00:23 voltam.

2011. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
ja, értem.. akkor viszont nincs gond :) jó dolog h tudod magad nyugodtan is mutatni :) akarok én egy olyan huszonéves pasit, akinek még nem volt baratnoje.. szivesen bevezetném a dolgokba :)
2011. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Én az voltam, de a nők kiöltek belőlem mindenféle... jót..
2011. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

ma 12:49 Sok rohangál belőlük hidd el. Tuti ilyen csajokat akarnak. :D :)

11:08 voltam

2011. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
belőlem is sok mindent kiölt az exem.. 3 éves, nehéz kapcsolat volt, a vége felé már nem is foglalkozott vele, ha folhivtam akkor nagy nehezen nyögött ki pár szót, az anyukaja mindig fontosabb volt mint en.. nagyon szenvedtem már vele.. most egyedülálló vagyok, és várom azt a személyt, akit elhalmozhatok a szerelmemmel.. és ha meg is ismerkedek valakivel, arról kiderül, hogy egy nagy bunkó.. vagy az ellenkezője, nagyon rendes, de nem akar semmit.. :(
2011. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Léteznek. Sőt meglepően sokan vannak, de nem a lepra diszkókban meg ilyen szar helyeken vannak. Csak az a baj, hogy senkinek sem kellenek, hiába hazudozzátok az ellenkezőjét.

Minden csaj sír, hogy nem talál egy normális pasit, aki hosszú távú kapcsolatot, akar, de ha mégis ráakadnak egyre egy hét után kirúgják, mert unalmas és összeállnak egy nagy arcú agresszív tahóval. Ha nektek ez kell, akkor ne sírjatok!

2011. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

14:56

Kicsit durván fogalmazva de igazat beszélsz. Sajnos személyes tapasztalat is. A lelkedet is kiteszed mégis csak eldobható árucikk leszel. A megbecsülés és hűség helyett inkább havonta valami elsöprőt akar mindenki. Az élet nem így működik.

34 ffi

2011. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

14:56-os válasza képben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És ez tényleg így van.

2011. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Normalis Ferfikent, plane ha egy kis egzisztencia van, akkor csak hasznalva vagyunk, mint valami jegkremes papir.

Ami jo, azt gyorsan kinyalja, kiszedi belöle, ha pedig elfogy vagy ugye nem ad többet, akkor mehet a kukaba.

Szerinted erdemel sok Nö mast ezen kivül?

2011. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!