Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak mit vehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mit vehetnék ajándéknak? Saját készítésűt nem szeretnék, és túl drágát sem. Plüsst pedig már sokallom, mert eddig csak azt adtam neki szinte. (a fiú 14 éves)

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
mi az érdeklődési köre valami olyan cuccnak biztos ürülne? sport, zene stb...
2009. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Párna és a huzaton rajta a fényképetekkel?
2009. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezt énsem tudom.... eléggé zárkózott lenne!!, ha nem lenne ott vele egy két fiú. ha megkérdezem tőle, hogy mi az érdeklődési köre, a válasza az lesz, hogy "nem tudom". de esetleg a foci szerintem :) vagy akár az internet, és a zene.... :)
2009. febr. 25. 20:01
 4/10 A kérdező kommentje:
és ez a párnahuzatos dolog meg azért nem jó, mert sem én, sem ő nem vagyunk ilyen stílusúak... szal nagyon nehéz ajándékot választanom neki:(
2009. febr. 25. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudod mi a fiud erdeklődési köre??akkor miert jartok, vagy hogyan? nemértem :D

22/f

2009. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemis az, hogy nem tudom, csak igaziból sztem mindig változik neki.... de leginkább sztem a sport, a foci, mert nagyon szereti:D szereti nézni is, meg játszani is....
2009. febr. 25. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vehetnél neki egy focilabda alakú bögrét:) Ajándékboltban sok jó ötletes dolog van, nézz szét, biztos találsz valami jót.
2009. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tényleg, ez még eszembe sem jutott :D

köszi szépen midnenkinek a válaszokat, és ezt a bögréset megis nézem egerben valahol :D

2009. febr. 25. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez sajátkészítésű, de én pl egy focilabdás sütit adnék neki. Kókuszgolyó masszából csinálsz egy nagy félgömböt és fehér marcipánból ötszögeket raksz rá...
2009. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez is egy nagyon jó ötlet, köszi :D
2009. febr. 26. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!