Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi nevezhető távkapcsolatnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nevezhető távkapcsolatnak? Ti mit neveztek annak?

Figyelt kérdés

Pl én a barátomtól 100 km-re vagyok, mert ő kollégista, és ezért csak hétvégén találkozunk. Nyáron, és az iskolai szünetekben pedig minden nap találkozunk. Egyébként egy utcányira lakunk egymástól.

Ez távkapcsolatnak számít, vagy csak az számít annak, ha nagyon ritkán tudnak találkozni?


2011. márc. 29. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A távvezeték hálózat. Na az rendesen távkapcsolat.
2011. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez már távkapcsolat sajna. Mintha csak az én esetemet írtad volna le ... 100-kmre lakok tőle s csak hétvégente tudunk talizni s akkor se mindig. :(
2011. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok úgy találkozni, hogy spontán felhívod akármikor és különösebb szervezés és utazgatás nélkül tali, akkor az bizony távkapcs. Nem a távolságtól lesz valami igazán távkapcsoalt, hanem a másik elérhetőségétől függően.

Nekem pl. 30 km nem lenne téma egy lánnyal. De van akinek ez a táv megnehezíti. Már az is lehet távkapcs...

2011. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól távkapcsolat egy távkapcsolat, hogy messze laktok egymástól:) Tehát nincs meg a pár napontai találkozás lehetősége.

De ha hétvégén tudtok találkozni, az szerintem már szuper, de te ilyenkor, év közben, bizony távkapcsolatban élsz.:) Nincs ezzel baj.

2011. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!