Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá példa, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa, hogy egy lány azt mondta, hogy nem szeret, jobb külön külön, de aztán mégis jártatok?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és azt mondta a lány,hogy nem szeret már úgy mint régen de én bízok benne,hogy ha régen 1x szeretett akkor azt vissza tudom szerezni és boldogan élni.

Bízok benne,hogy vannak még csodák :/

És az megnyugtatna,ha esetleg lenne itt olyan aki ugyanebben a cipőben járt mint én és végül boldogok lettek


2011. márc. 29. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én volt barátommal úgy voltam pont mint ti...h azt mondtam neki nem szeretem úgy mint rég, és aztán vissza szerzett magának, és megszerettem...boldogan éltünk három hónapig, kb totál beleestem...aztán szakított, azzal az ürüggyel h már nem szeret úgy mint rég xD. És azóta, tehát majdnem egy éve bolondulok meg a hiányába, mert ő totál elfelejtett engem és le se szar...nem épp happy end, de igen én megszerettem, tehát lehet neked van esélyed csak aztán nehogy dobd a csajt a végén xD elég a világnak egy ilyen vérző szív
2011. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:) de az is lehet h bosszúból csinálta....
2011. júl. 6. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!