Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható e egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható e egy kapcsolatban ha a barátod (nőd) feltöri az emailedet, vagy msn-ed és elolvassa a leveleidet? Ha igen ti milyen esetben fogadnátok el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 23:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem elfogadható, de nálunk ilyen nem is fordulhatna elő. Mármint a feltörés. Ugyanis ismerjük egymás összes jelszavát. Ennek ellenére csak akkor lépünk be a másik postafiókjába, vagy akkor nézzük meg a telefonját, ha a másik megkér rá (pl. nincs otthon és helyette nézzünk meg, vagy küldjünk el valahova egy levelet). De ilyenkor sem olvassuk el a többi levelet, hacsak külön engedélyt nem kapunk rá a másiktól (az más kérdés, hogy a gyanús borítékokra persze, hogy rákérdezünk).

Azért ha a kapcsolatunk elején, mikor még nem bíztunk egymásban ennyire, illetéktelenül olvasgatta volna a párom a leveleimet, biztos én is berágtam volna.

2011. márc. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

off topic: 00:22 Köszönöm, hogy lehülyéztél! Egész pontosan miért is vagyok az?! Mert elolvasom a barátom SMS-eit, mint 10ből 6 lány? Privátban leírhatod.


Egyébként a jelszó feltörést már én is durvának tartom!


No meg, nem is tudom, hogy kell.

2011. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én nem kódolom le, mert általában nálam van és nem tartok rajta kompromittáló üzeneteket. Ez olyan fokú bunkóság, ha rájönnék, azonnal dobnám ki. Ez nem fogható a bizalmatlanságra vagy a kíváncsiságra. Aki hűtlen simán kitörli ezeket az üzeneteket. Aki pedig ezen bukik le na az megérdemli.

26F

2011. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Tehát szerintetek nincs olyan indok amiért ez megbocsájtható lenne?:))

Köszönöm az eddigi válaszokat is:)) De érdekelne még ez a része is:))

2011. márc. 30. 12:05
 15/19 anonim ***** válasza:
Biztos van valami nagyon extrém eset, amikor megbocsájtható, de nekem jelenleg egy sem jut eszembe.
2011. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha előre megegyeztünk, hogy felbontjuk egymáséit, vagy vészhelyzet miatt/munkaügyben kénytelen volt kölcsönvenni az én telefonomat vagy gépemet.
2011. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tudom már! Ha feltöröm, és találok olyasmit, amiből kiderül, hogy megcsal, átver, hazudik, tudom is én, valami ami megbocsájthatatlan részemről, akkor az a minimum, hogy nem még neki áll feljebb, amiért feltörtem, hanem lapul, mert megcsalt, átvert, hazudott, akármi...

Mármint elméletben. Gyakorlatban nem teszek ilyet :)

2011. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát,nálunk egyszer volt egy olyan szitu amikor össze jöttünk a párommal,hogy meg akartam nézni a telefonját,2 van neki az egyiken én vok a háttérkép és annyi volt h csak kíváncsi voltam h milyen képek vannak a telójában,az egyiket meg is néztem.Aztán megnéztem a másikat is,és találtam benne egy olyan mappát amiben a volt barátnője volt :S Rákérdeztem h miért van benne,és leordította a hajam hogy milyen bunkóság h belenézek más telefonjába,pedig nem az volt a szándékom hogy találjak bármit vagy bárkit!Na mind1,az én telefonomba bármikor belenézhetne mert nincs titkolni valóm!Azóta hozzá sem érek a telefonjához,ha szól az ébresztő akkor se kapcsolom ki,majd bejön és kikapcsolja kb ennyi!
2011. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ez is nagyfokú bunkóság, hogy emiatt leordította a hajad. És akkor mi van, ha a régi barátnőjéről tart ott képet? Mondjuk jobban tenné, ha bemásolná valahová a gépbe és ott archiválná. :) Mindenkinek volt élete a kapcsolat előtt is. De én ha nő lennék, nem hagynám, hogy emiatt leordítsanak és megfélemlítsenek.
2011. márc. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!